Hopp til innhold

Helenes cup 2022 og fartstrening

OBS: U10 KJØRER PÅ SØNDAG. SPORTSKLUBBEN FREIDIG, SØR-TRØNDELAG SKIKRETS OG VASSFJELLET VINTERPARK ØNSKER VELKOMMEN TIL HELENES CUP 2022 OG FARTSTRENING. FARTSTRENING FREDAG 28. JANUAR OG HELENES CUP LØRDAG 29. OG SØNDAG 30. FEBRUAR OBS: U10 KJØRER PÅ SØNDAG.

  • Når: 28.1 - 30.01.2022
  • Hvor: Vassfjellet vinterpark
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 30.01.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.01.2022 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.01.2022 Klasse Kvinner E Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 30.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Menn E Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn E Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse Menn E Øvelse Trening Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 30.01.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 29.01.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 28.01.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Trening Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aavatsmark, Elias Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørklund, Even Hoff Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Eirik Slåttøy Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jystad, Noah Aas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lauve, Mattias Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Tomas Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Slungård-Eikemo, Gabriel Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Åm, Vetle Bakken Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Tormod Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Braa, Adrian Fjærvik Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Duun, Ola Johannes Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Duun, Ola Johannes Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Gundersen, Adrian Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Valskrå, Elias Skåle Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Kasper Myhr Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torslett, Emil Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Medina Garachena, Lucas Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jensen, Irjan Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundet, Ask Hansen Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Svendgård, Ola Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Torslett, Emil Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønlund, Iver Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Johan Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahle, Even Vammervold Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Elias Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Didrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Groven, Sverre Klubb Buvik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kasper Siallagan Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Edgar Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Uy-Khang Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoang, Luan Chu Gia Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Alfred Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langli, Erik Ian Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Melkild, Emil Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Henrik Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Magnus Løkkeberg Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Opland, Emil Mosand Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Penaloza Gonzalez, Lucas Alejandro Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stien, Odin Opland Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Henry Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Amund Todalshaug Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strandheim, Mikkel Gard Kvammen Klubb Øvre Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tandberg, Petter Høiland Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Viken, Iver Esposito Klubb Grong IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Viken, Ragnar Esposito Klubb Grong IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Yohannes, Mikal Haftom Klubb Surnadal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøifot-Haugdal, Martin Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Even Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grongstad, Erik Loe Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetun-stenberg, Snorre Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvammen, Olve Vaseng Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvande, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lama, Jason Douglas Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Lars Magnus Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Viken, Erlend Goksøyr Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gatzschmann, Hedda Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stafne, Anna Nilssen Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokholm, Dagny Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Valskrå, Elin Skåle Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Edith Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Sunniva Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gode, Selma Maria Elisabeth Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Groven, Ane Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Lian, Maiken Utvik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Syvertsen, Thea Hammerås Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Sziebig, Lilla Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aune, Frida Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heggset, Lea Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Tilla Holten Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Aavatsmark, Alma Eldrup Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gode, Ellinor Margrethe Rødseth Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Saga Ingeborg Wold Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Korsnes, Bea Kårvatn Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langli, Ane Othelie Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Maja Kristine Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Mari Løkkeberg Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stien, Erle Opland Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Widerøe, Nanna Ytterhus Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Maria Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernestus, Martine Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyng, Sara Grendstad Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm

Menn B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G

Menn B Masters Junior - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Super-G

Menn B Masters Junior - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østby, Niklas Evensen Klubb Freidig, SPK Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Trening

Menn E - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn E Øvelse Slalåm

Menn E - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn E Øvelse Storslalåm

Menn E - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn E Øvelse Super-G

Menn E - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn E Øvelse Super-G

Menn E - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kokås, Fredrik Sunde Klubb Trondhjem Alpinliga Klasse Menn E Øvelse Trening
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn E Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton