Hopp til innhold

Trønder-Lyn Rennet

Kretsrenn i Fristil i Trehørningen Idrettspark i Råbygdmarka på Kvål. Det er skiltet fra E6. Full premiering i alle klasser. Premieutdeling på arenaen, ca 30 min etter siste målgang i hver klasse. Uavhentede premier ettersendes ikke. Fellesklasse 6+7 år 1 km, J/G 8-10år 1 km, J/G 11–12 år 2 km, J/G 13–14 år 3 km, J/G 15–16 år 4 km, Junior og Senior 5 km. Fellesstart for 13 år og eldre. Emit tidtakersystem med brikker vil bli benyttet. Påmelding: Online påmelding på MinIdrett, evt: e-post kje-hul@online.no eller mobil 959 08 215. Etteranmelding kun mulig hvis ledige startnummer i klassen, dobbel kontingent.

  • Når: 06.02.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: KVÅL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Celine Kjøsnes Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Blokkum, Karen Klubb Leik, IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Dromnes, Gustav Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Dina Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Nila Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Signe Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Vilja Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Hova, Guro Johanne Eidsmo Klubb Flå IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Løftamo, Håkon Fanavoll Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Balstad, Jenny Markussen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Oda Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Børgersen, Leon Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjærli, Robin Eidem Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, Theodor Kosberg Klubb Singsås IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ovesen, William Undseth Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stai, Kristine Strædet Klubb Kvikne IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Karoline Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Nils Rindal Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stubsjøen, Håkon Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestad, Filip Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Walslag, Celine Kullmann Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhle, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dromnes, Oskar Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frengstad, Bjørn Amund Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogstad, Aslak Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nikolaisen, Martin Åsegg Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abelsen, Mattis Heggem Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Sander Kjøsnes Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løkken, Isak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Barstad, Victor Fævelen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles

G 16 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Aksel Bones Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alsos, Emil Degnes Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brudal, Even Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylland, Magnus Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Henrik Dretvik Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ervik, Ola Halderager Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjærli, Adrian Eidem Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Sigve Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kattem-Olsen, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nomeland, Anton Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børgersen, Mathea Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsø, Lilly Solhaug Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stai, Julie Strædet Klubb Kvikne IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løftamo, Thea Fanavoll Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hova, Ina Birgitte Eidsmo Klubb Flå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 16 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ingrid Margrete Melvær Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Endal, Alida Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Ronja Marie Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Johanne Hegre Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Louise Ekle Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reenaas, Johanna Hohl Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røberg, Sara Elise Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Marin Midtlyng Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Nora Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reenaas, Ingrid Hohl Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vie, Borgny Helen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjöberg, Lina Klubb Gimo IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endal, Anne Lise Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

Menn junior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri felles

Menn senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Asbjørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Horghagen, Robert Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Lars Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Konradsen, Heike Lie Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Laugsand, Kim Roger Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Lian, Reidar Olsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Nikolaisen, Trond Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Stubsjøen, Håvard Klubb Melhus Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri felles
NIF-EPI01, 01
Foto: Sverre Hjørnevik