Hopp til innhold

Soknastafetten (ny dato)

Merk! Stafetten er flytta fra 26. februar til onsdag 6. april. Soknastafetten i årsklassene 7-16 år.

  • Når: 06.04.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Hauka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse 15-16år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 06.04.2022 Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse j 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse j 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2022 Klasse j15-16år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

g 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Singsås IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovin, Eskil Sand Klubb Hovin IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogstad, Aslak Klubb Hovin IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laache, Magnus Gillesdal Klubb Sokna IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Lars Henrik Klubb Hovin IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røe, Joen Klubb Sokna IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundlisæter, Bergsvein Klubb Sokna IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætermo, Jonatan Klubb Budal IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkken, Jon Erik Klubb Budal IL Klasse g 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

g 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmo, Tobias Klubb Haltdalen IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Rognes IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Kasper Klubb Haltdalen IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Hans Martin Klubb Oppdal IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smestu, Odin Klubb Haltdalen IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensem, Johan Skaug Klubb Oppdal IL Klasse g 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

g 7-8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engan, Adrian Græsli Klubb Sokna IL Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fløttum, Sondre Malvik Klubb Sokna IL Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hustøft, Marius Klubb Sokna IL Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Odin Klubb Sokna IL Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Oskar Hoddø Klubb Sokna IL Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røste, Vebjørn Halseth Klubb Sokna IL Klasse g 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper

g 9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakås, Petter Klubb Haltdalen IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bones, Even Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engan, Johan Wennstrøm Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enlid, Johan Klubb Budal IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjorden-Holm, Viljar Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Eskil Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granmo, Isak Andre Moen Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hage, Mateo Kjellstad Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggvold, Jonas Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsgård, Lucie Klubb Haltdalen IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætermo, Håkon Klubb Budal IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkken, Einar Nilsson Klubb Budal IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøen, Emil Lukas Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wojtowicz, Karol Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årbogen, Einar Nikolai Klubb Sokna IL Klasse g 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

j 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blokhus, Alma Klubb Snøhetta IL Klasse j 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brennås, Synne Klubb Haltdalen IL Klasse j 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brennås, Malene Klubb Haltdalen IL Klasse j 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse j 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rogstad, Oda Klubb Snøhetta IL Klasse j 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smestu, Malin Klubb Haltdalen IL Klasse j 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

j 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse j 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Sokna IL Klasse j 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Maja Sunnset Klubb Sokna IL Klasse j 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

j 7-8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashaug, Karen Margrete Nytrø Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Tilia Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Adelén Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lufall, Mari Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsen, Marielle Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røe, Olivia Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinskog, Sunniva Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stølan, Ingrid Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vagnild, Ada Klubb Sokna IL Klasse j 7-8 år Øvelse Stafett 3 etapper

j 9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engesmo, Emilie Hegseth Klubb Singsås IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fløttum, Oda Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gauterud, Frida Klubb Oppdal IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugvold, Anna Stokkli Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggdalsvik, Sophia Wik Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggdalsvik, Endre Wik Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggvold, Julie Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggvold, June Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heksem-Langseth, Anna Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hummelvoll-Asklund, Signe Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kojedal, Ingebjørg Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laache, Heidi Gillesdal Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laache, Hanne Gillesdal Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lagesen, Tuva Aas Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvnes, Lovisa Andersson Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randen, Thea Marie Røsten Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Vilde Nordvik Klubb Støren Sportsklubb Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiten, Elvira Rolseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røe, Ellen Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sneve, Julie Klubb Oppdal IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinskog, Tomine Klubb Sokna IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensem, Solvei Skaug Klubb Oppdal IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tørres, Maria Rendall Klubb Røros IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vinsnesbakk, Mali Johanne Klubb Singsås IL Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse j 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

j15-16år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggvold, Malin Klubb Sokna IL Klasse j15-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Maia Klubb Sokna IL Klasse j15-16år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse j15-16år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01
Foto: Sverre Hjørnevik