Hopp til innhold

Barnas mini-VM 6 - Aure IL (ny dato)

I samarbeid med Barnas mini-VM ønsker Aure IL å invitere skiglade barn mellom 0 og 12 år til barneskirennet "Barnas mini-VM"! Barnas mini-VM er en skikarusell for barn bestående av 16 skirenn gjennom vintersesongen 2021/2022. Skirennene er lavterskelarrangement som passer både unge skiløpere, og også barn som ønsker en lekfylt og morsom dag utendørs. Deltakelse er gratis, og det blir premie til alle utøvere. Vi vurderer koronasituasjonen fortløpende, og forholder oss til retningslinjer nasjonalt og fra NSF. Kun forhåndspåmelding grunnet smittesporing.

  • Når: 12.03.2022
  • Gren: Ski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 0-5 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakk, Isak Eikeset Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Bakk, Peder Eikeset Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Gridsvåg, Olise Sæter Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Gridsvåg, Odin Sæter Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hagen, Kristian Wigum Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hagen, Isabell Wigum Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Jøsøy, Emrik Ånesbug Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Kiplesund, Elisabeth Ulfsnes Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Mæle, Stig Are Wigum Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Romundset, Jens Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Settemsdal, Eivor Sæterbø Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Torset, Martin Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Torset, Håkon Slettbakk Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Torset, Ingrid Slettbakk Klubb Aure IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling

Felles 6-12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarset, Gaute Lesund Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Aarset, Susanne Lesund Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Barlaup, Sigurd Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Barlaup, Amund Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Barlaup, Ingeborg Oline Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Bergfald, Hilde Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Dromnes-Roksvåg, Celine Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Engvik, Vegard Hjelen Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Engvik, Stian Hjelen Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ertvaag, Stig Magne Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Finset, Nikolai Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Finset, Sunniva Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Fladseth, Aron Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gulla, Kristian Løvaas Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gulla, Andreas Løvaas Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Harjes, Leon Fülberth Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Helland, Ingeborg Monsø Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Helland, Nikoline Monsø Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Holte-Torseth, Brage Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Holte-Torseth, Ole Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kjønsvik, Amalie Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Krutvik, Jostein Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Leonhardsen, Leon Dørdal Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Leonhardsen, Noah Dørdal Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Oldervik, Fredrik Flaamo Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Oldervik, Marius Flaamo Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Oldervik, Tobias Flaamo Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Romundset, Ola Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Sandvik, Iben Olin Vaag Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Solvær, Emil Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Solvær, Ingunn Sporild Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Torset, Ola Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Torset, Mia Slettbakk Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Torset, Jonas Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulfsnes, Magnar Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulfsnes, Sondre Lindaas Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulfsnes, Imre Lindaas Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulfsnes, Sverre Østgaard Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulfsnes, Johanna Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulfsnes, Iver Østgaard Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Vingsnes, Anna Elisa Neema Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Wessel, Aina Vaag Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Wessel, Lene Vaag Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Wessel, Tor Vaag Klubb Aure IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
NIF-EPI02, 02