Hopp til innhold

Barnas mini-VM 2 - Strindheim IL

I samarbeid med Barnas mini-VM ønsker Strindheim IL å invitere skiglade barn mellom 0 og 12 år til barneskirennet "Barnas mini-VM"! Barnas mini-VM er en skikarusell for barn bestående av 16 skirenn gjennom vintersesongen 2021/2022. Skirennene er lavterskel-arrangement som passer både unge skiløpere, og også alle barn som ønsker en lekfylt og morsom dag utendørs i snøen. Deltakelse er gratis, og det blir premie til alle utøvere. Det vil bli laget flere løyper tilpasset forskjellige ferdigheter, så både de fartsglade og de stabbende finner sine utfordringer. De som ikke har egne ski, kan gi oss beskjed om det i kommentarfelt, så vil vi stille med skiutstyr (inkludert sko) til utlån. Det vil være en skileik-bakke som ungene kan hoppe og leke i, mens man venter på å gå løypene, og tilgjengelige kiosker, toaletter og andre fasiliteter. Etterpåmelding: https://forms.gle/mvRwoJ1xQtEnwrxd7

  • Når: 12.12.2021
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Ski
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Arrangement Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Arrangement - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aghebati, Artin Klubb Strindheim IL Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Eide, Aksel Lucas Todal Klubb Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Elsberger-krogstad, Emil Maximilian Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Elsberger-Krogstad, Thea Benedikte Klubb Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Kalland, Daniel Moe Klubb Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Mothe-Blindheim, Benjamin Klubb Byåsen IL Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Schjelderup, Kristin Torp Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Schjelderup, Andreas Torp Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Stahr, Noah Høiberg Klubb Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Walslag, Celine Kullmann Klubb Strindheim IL Klasse Arrangement Øvelse Samling
Navn Zubcevic, Mata Klubb Strindheim IL Klasse Arrangement Øvelse Samling

Felles 0-5 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Amund Haugerø Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Aagaard, Aadne Haugerø Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Aarhoug, Julia Strugstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Back, Charlotte Heldor Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Bang-Larssen, Ronni Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Bjørnstad-Wold, Johan Fredrik Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Bjørnstad-Wold, Aksel Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Cyvin, Andrea Saxi Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Dahl, Henrik Pedersen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Dyrhaug, Saga Sand Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Dyrstad, Alfred Storrø Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Eggen, Dina Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Elsberger-krogstad, Emil Maximilian Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Elsberger-Krogstad, Thea Benedikte Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Engdal, Mina Elisabeth Simonsen Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Eriksen, Leander Strømsnes Klubb Tiller IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Ervik, Iver Mossing Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fagerheim, Thea Jacobsen Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fagerholt, Helene Wendelbo Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fahle, Amalie Hoff Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fiskvik, Sander Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fiskvik, Martine Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Flaaøien, Nicolai Ulsund Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Follestad, Johannes Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fossheim, Anker Wesche Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fossheim, Enja Wesche Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fredagsvik, Nora Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Furnes, Ulrik Øvreberg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Gifstad, Signe Wiborg Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Glærum, Theodor Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Glærum, Johan Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Granefjell, Jakob Klubb Utleira IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Granefjell, Kasper Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Grav-Hansen, Marie Linnea Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Grav-Hansen, Amalie Eline Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Gullesen, Aksel Willa Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Gullhav, Ane Gjelten Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hajnal, Éva Andrea Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hanssen, Maja Fagerheim Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hasani, Noah Ramiz Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hay, Markus Gemignani Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hoff, Mikkel Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hokseggen, Maja Klubb Buvik IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hokseggen, Filip Klubb Buvik IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hole, Endre Klubb Heimdal Ski Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Husby, Matheo Lein Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Husby, Bendik Lein Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Ingjerd, Aksel Brautaset Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Ingjerd, Ada Brautaset Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Jamtfjell, Edel Carin Teresia Henriksdotter Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Jamtfjell, Thov Emanuel Sigge Åke Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Janssen, Ella Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Jaren, Selmer Stjern Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Johannessen, Martin Fagerheim Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Johannessen, Emilie Fagerheim Klubb Hommelvik IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Johansen, Agathe Lande Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Kleven, Vera Tonstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Kristoffersen, Sivert Hårstad Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Kvernvik, Henrik Sandstad Klubb Tiller IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Kværnberg, Per Christian Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Langø, Vanessa Marie Navarro Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Lykke, Karla Olive Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Lysen, Lavrans Fokstugu Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Lysen, Ingeborg Fokstugu Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Løset, Trygve Aarre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Mandal, Emily Horsberg Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Mandal, Linneah Horsberg Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Mathisen, Tiril Hvitsand Klubb Heimdal Ski Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Mayuran, Kaviya Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Nordstoga, Anne Lovise Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Nyheim, Kari Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Ottesen, Hjalmar Østlund Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Ottesen, Imre Østlund Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Paulsen, Lone Katrine Hansen Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Rake, Karoline Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Rake, Kaia Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Rosmo, Vilde Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Rostad, Nicolai Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Rostad, Milan Aas Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Rønning, Isak Hammerås Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Røstum, Aurora Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Røstum, Filip Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Saanum, Tonje Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Sandstad, Sanna Flaathe Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Schjelderup, Astrid Torp Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Schmidt, Noa Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Skagseth, Alina Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Skei, Sofia Kolberg Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Skei, Peder Kolberg Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Stahr, Hedda Høiberg Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Stokke, Gunhild Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Stokke, Martine Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Stokland, Sondre Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Tangvik, Karoline Klubb Sjetne IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Telebond, Edda Benum Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Thuestad, Oskar Mehl Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Tofte, Alexander Valle Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Trandum, Marte Hirsch Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Ulstad, Even Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn van den Bril, Lowie Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Vettivel, Kanmani Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Vorvik, Filip Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Walslag, Adrian Kullmann Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Weisethaunet, Inger Margrethe Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Wettre, Bea Stilson Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Wikan, Hermine Bentsen Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Zdanowski, Piotr Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Zubcevic, Sima Klubb Strindheim IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling

Felles 6-12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhoug, Johanna Strugstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Arstad, Rasmus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Aunøien, Signe Hennum Klubb Utleira IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Aunøien, Johanne Hennum Klubb Utleira IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Bergh, Teo Wagnild Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Brcic, Amar Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Brcic, Adil Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Cyvin, Karl-Sigurd Verason Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Cyvin, Tobias Saxi Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Dahl, Henrik Pedersen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Danielsen, Linus Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Danielsen, Eirik Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Egge, Idun Hammer Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Elshaug-Tørstad, Frida Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Engvik, Sofia Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Engvik, Leon Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Eriksen, Agathe Strømsnes Klubb Tiller IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Fiksdahl-Eriksen, Aslak Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Flaaøien, Sunniva Ulsund Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Fors, Heidi Moen Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Fossheim, Olava Wesche Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Furnes, Hedda Øvreberg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gifstad, Agnes Wiborg Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gjermundnes, Torstein Melø Klubb Nidelv IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gjermundnes, Mathias Melø Klubb Nidelv IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Granlund, Magnus Grøtte Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gulbrandsen, Eiril Nordtømme Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gulbrandsen, Gea Nordtømme Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gutvik, Sigve Hegre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gutvik, Johanne Hegre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hansen, Jonas Sand Klubb Heimdal Ski Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Haram, Karl Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hay, Stig Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hay, Rikke Gemignani Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hepsøe, Louise Ekle Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Herrera Barcenas, Aurora Rebecca Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hole, Eirik Klubb Heimdal Ski Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hope, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hornenes, Christine Thuestad Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kjønsvik, Amalie Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kleven, Mikkel Tonstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kulagina, Alisa Klubb Utleira IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kulagina, Nicole Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kulagina, Kristina Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kvernvik, Magnus Sandstad Klubb Tiller IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kårvand, Arnt Oddvar Olufsen Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Langø, Cassandra Victoria Navarro Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Lykke, Julian Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Løset, Jakob Aarre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Malmring, Siri Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Mathisen, Aleksander Eikeland Klubb Othilienborg IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Midtsand, Hedda Holten Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Midtsand, Magnus Holten Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Mohus, Mirja Sakshaug Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Molden, Sander Grande Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Myran, Ludvik Haave Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Mørch, Torunn Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Neese-Følstad, Birka Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Neese-Følstad, Embla Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Nygård, Hedda Gjestvang Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Otnes, Aria Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Overå, Sebastian Johansen Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Overå, Filip Johansen Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Overå, Niklas Johansen Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Redalen, Aksel Røe Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Robertsen, Theo Tveråbakk Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Robertsen, Noah Tveråbakk Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Rosmo, Mathias Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Rostad, William Edias Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Rostad, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Rundhaug, Dagny Klubb Åga IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Rundhaug, Olav Klubb Åga IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Røberg, Sara Elise Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Røstum, Daniel Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Seim, Johannes Rogstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Seim, Vilja Marie Rogstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Selnes, Ingrid Stokke Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Smeby, Felix Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Smeby, Wilmer Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stene, Karoline Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stene-Amundal, Sander Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stokke, Gunhild Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stokke, Emil Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stokland, Isabel Klubb Tiller IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stokland, David Klubb Tiller IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stokland, Markus Klubb Tiller IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Tanem, Kenneth Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Tangvik, Tiril Klubb Sjetne IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Tangvik, Teodor Klubb Sjetne IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Thuestad, Fredrik Mehl Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Toftaker, Vegard Fjærestad Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Tofte, Tomine Valle Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulsund, Julie Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Utseth, Harald Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Utseth, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn van den Bril, Jules Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Vestavik, Rakel Hoskelsen Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Vettivel, Mayna Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Værnes, Tuva Lykke Klubb Klæbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Værnes, Even Lykke Klubb Klæbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Wettre, Jo Stilson Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Wikan, William Bentsen Klubb Strindheim IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Zdanowski, Piotr Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Østerås, Eirik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
nif-epi04, 04
VM snøsport