Hopp til innhold

Juleskirennet 2021

Oppdatering 21.12.2021: I.L. Nor inviterer til Juleskirennet 2021 i Meldal 3. juledag. Rennet arrangeres som planlagt for klassene 13-16 år, og LK og arrangør har i samråd kommet fram til at det åpnes for påmelding for løpere fra klubber i sone Orkladal for aldersgruppen 11-12 år. Klassene fra 8-10 år og junior- og seniorklassene er strøket for dette rennet. Dette grunnet gjeldende retningslinjer i forhold til korona med antallsbegrensing. Se viktig informasjon i innbydelse og arrangementsmanual/smittevernplan...

  • Når: 27.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: IL Nor`s skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mellingseter, Ludvig Kojan Klubb Skaun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikan, Syver Einum Klubb Dalguten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Prytz, Trym Torgeirsen Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Prytz, Brage Torgeirsen Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Syrstad, Aleksander Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sugustad, Steinar Klubb Skaun IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogogjerd, Anna Gaupset Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Mari Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Sverre Hjørnevik