Hopp til innhold

Neastafetten Selbu

Sprintstafett fri teknikk, 2 løpere pr lag. 2 eller 3 etapper pr løper. Lagvis påmelding via SportsAdmin: www.idrettsforbundet.no/sportsadmin NB! NY tidsplan lagt ut, pga etteranmeldinger må vi ha egen start for jenter og gutter 13 og 14 år. Revidert startliste kommer

  • Når: 27.03.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 27.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse J 17 - K Senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.03.2022 Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Einvik, Konrad Viken Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grimstad, Dyre Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamre, Chrisander Thomas Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoven, Ole Petter Øiestad Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Larsen-Garberg, Marius Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reke, Solvår Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Henning Klubb Selbu IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 17 - M Senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Belling, Vegard Grande Klubb Selbu IL Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Espen Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Arild Klubb Lånke IL Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sesseng, Jon Arne Klubb Selbu IL Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendgård, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørnes, Terje Klubb Hommelvik IL Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 17 - M Senior Øvelse Sprint stafett fri

G 7-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunehaugen, Oddne Klubb Selbu IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Belling, Simon Klubb Selbu IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Erlandsen, Even Norbeck Klubb Utleira IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falch, Maren Avdal Klubb Utleira IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Eirik Sæter Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Mathias Klubb Selbu IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fuglem, Simen Totland Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Græsli, Oliver Klubb Tydal IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haaskjold, Loke Hoven Klubb Selbu IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamre, Milian Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulset, Jonas Klubb Selbu IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvål, Johan Nykkelmo Klubb Lånke IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundemo, Simen Klubb Øverbygda IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røddesnes, Isak Jensen Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sesseng, Henrik Klubb Selbu IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solem, Albert Klubb Utleira IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stornes, Oskar Stamnes Klubb Selbu IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Unsgård, Sivert Klubb Tydal IL Klasse G 7-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erlandsen, Eiri Norbeck Klubb Utleira IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kirkvold, Emmalinn Valli Klubb Tydal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nesbakken, Matilde Klubb Utleira IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 17 - K Senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 17 - K Senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 17 - K Senior Øvelse Sprint stafett fri

J 7-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Celine Klubb Selbu IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Elvira Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Emma Bjørvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoås, Karen Klubb Selbu IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langli, Anna Klubb Budal IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lægran, Natalie Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malmring, Siri Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ophaug, Malin Klubb Selbu IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Overvik-Fossum, Frida Klubb Tydal IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Overvik-Fossum, Nora Klubb Tydal IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reke, Tuva Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solem, Julie Løvseth Klubb Selbu IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Eli Klubb Tydal IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendgård, Karen Klubb Selbu IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Sigrid Remen Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Unsgård, Eiri Andrea Klubb Tydal IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øyaseter, Lisa Haugen Klubb Selbu IL Klasse J 7-10 Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
Foto: Sverre Hjørnevik