Hopp til innhold

Langrennscross Hommelvik

Kveldsrenn i nybygd skicrossløype på Jervskogen skisenter. Åpent for alle fra 7 år til senior, distanser fra 700 m. til 6 km. Nøyaktige distanser og løypekart blir oppdatert på www.hommelvikski.no Ski-VM Trondheim 2025 kommer til langrennscross-løpet på Jervskogen ?? Kommer du? I mars er de på rundtur fra Rindal til Bindal for å få innspill på hva mesterskapet kan gjøre for folk, idretten og næringslivet. Samtidig ønsker de å vite mer om hva dere vil bidra med. Haakon og Kristin fra VM-organisasjonen vil først prøve skicrossen. Det blir artig å se hvordan balansen er over humpene og hoppene?? De vil fortelle litt om planene for mesterskapet og logokonkurransen, som over 5000 skoleelever har meldt seg på! Etterpå blir det et åpent møte inne på klubbhuset. #påveimotVM2025 @trondheim2025

  • Når: 22.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Jervskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 22.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 22.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 22.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 22.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 22.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasarød, Petter Engesbak Klubb Hommelvik IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Ida Wæhre Klubb Hommelvik IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Trym Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollihaug, Aksel Melting Klubb Hommelvik IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Svingen-teigen, Leonora Klubb Hommelvik IL Klasse 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Eirik Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Marcus Emilian Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvål, Johan Nykkelmo Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nøstmo, Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorte, Iver Røsdal Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abelsen, Mattis Heggem Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimstad, Dyre Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulsetås, Konrad Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen-Garberg, Marius Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdahl, Eirik Andreas Steffenssen Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Smeby, Felix Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sævik, Einar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Einvik, Konrad Viken Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Petter Kvalheim Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Aunvik, Leander Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Rasmus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Asphaug, Sverre Olav Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Jørgen Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulsetås, Tomas Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Håkon Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Morken, Johan Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Richstad, Oscar Wold Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Smeby, Wilmer Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorte, Edvart Røsdal Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sved, Johan Oliver Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsund, Magnus Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Ola Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunehaugen, Oddne Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Håkon Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Simen Totland Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grannes, Kasper Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentsen, Even Bye Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Mari Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsund, Julie Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elshaug-Tørstad, Mari Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsson, Ella Linnea Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Oda Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Frida Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rødde, Olea Kirknes Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirnes, Anea Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sved, Emma Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Tiril Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øiaas, Emine Julie Bjørgan Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakmark, Mattea Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Elvira Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Ingvild Kvalheim Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sævik, Guro Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Arild Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Sverre Hjørnevik