Hopp til innhold

Jervskogrennet

7-16 år. Korte distanser, fri teknikk og bruk av elementer fra langrennscrossløype.

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jervskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Eirik Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjermundnes, Torstein Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kråkvik, Marius Setyo Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulset, Jonas Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvilaas, Kristoffer Klubb Byneset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rueslåtten, Yngve Hassel Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stormo, Gustav Hestbek Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Isak Johnsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Marcus Langås Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Trygve Forberg Klubb Byneset IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fiksdahl-Eriksen, Aslak Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimstad, Dyre Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Speed, Edgar James Miljeteig Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svingen-Teigen, Alfred Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Even Lykke Klubb Klæbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Einvik, Konrad Viken Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Størkersen, Filip Cornelius Klubb Byneset IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjermundnes, Mathias Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rueslåtten, Odin Hassel Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasarød, Petter Engesbak Klubb Hommelvik IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Belsvik, Sindre Fuglestveit Klubb Hommelvik IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagerlid, Sigurd Kvam Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Haglund, Caspian Dypdahl Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Karl Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Løset, Trygve Aarre Klubb Strindheim IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsaune, Ulrik Risberg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Nils Rindal Klubb Strindheim IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Michael Langås Klubb Lånke IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brende, Mattis Øyen Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brende, Liam Øyen Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dønjar, Filip Movinkel Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Jørgen Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Jørgen Langseth Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Håkon Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løset, Jakob Aarre Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstum, Marius Klubb Byneset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sakalauskas, Kajus Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Henrik Dretvik Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, Albert Klubb Utleira IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Speed, Alfred Callum Miljeteig Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestad, Filip Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Sondre Lundereng Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunehaugen, Oddne Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evenhus, Isak Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Håkon Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grannes, Kasper Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimstad, Faste Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holthe, Peter Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstum, Jonas Klubb Byneset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sesseng, Henrik Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsaune, Sondre Risberg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjemstad, Iver Brodshaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjemstad, Anneli Brodshaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Mari Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Reke, Solvor Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Mari Lundereng Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ølmheim, Emma Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønflaten, Hanna Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Ingrid Lovise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Ida Wæhre Klubb Hommelvik IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Ellinor Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Standal, Marie Klubb Lånke IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Svingen-teigen, Leonora Klubb Hommelvik IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Tuva Lykke Klubb Klæbu IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Walslag, Celine Kullmann Klubb Strindheim IL Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elshaug-Tørstad, Frida Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Emma Bjørvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebens, Hedda Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Møllergård, Aurelia Almenning Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reenaas, Johanna Hohl Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sando, Serine Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Tiril Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakmark, Mattea Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossum, Elvira Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Frida Langseth Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kojen-Arntzen, Sanne Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Julie Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reenaas, Ingrid Hohl Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reke, Tuva Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rugelsjøen, Erle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03