Hopp til innhold

Malviksprinten

Sprintstafett (tomannsstafett) med innslag av skicross for aldersklassene 8-16 år. Fristil. Startliste: https://liveresultater.no/livesider/index.php?arr=852

  • Når: 19.03.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Jervskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakkevold, Sondre Trelstad Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grimstad, Dyre Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulsetås, Konrad Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Speed, Edgar James Miljeteig Klubb Bratsberg IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13 - 14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønningsæter, Magnus Helland Klubb Sjetne IL Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Fredrik Eldor Remen Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tynes, Edvard Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15 - 16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asphaug, Sverre Olav Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bräuer, Torben Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dromnes, Oskar Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossum, Marcus Emilian Klubb Lånke IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Olav Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holthe, Peter Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Eirik Fanneløb Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kattem-Olsen, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulset, Jonas Klubb Selbu IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvål, Johan Nykkelmo Klubb Lånke IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myran, Ludvik Haave Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nomeland, Anton Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nøstmo, Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rueslåtten, Yngve Hassel Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandbakk, Henrik Dretvik Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljebø, Trym Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerve, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sneve, Matheus Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sorte, Iver Røsdal Klubb Lånke IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Speed, Alfred Callum Miljeteig Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stormo, Gustav Hestbek Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Davidsen, Hedda Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nomeland, Una Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Okkelberg, Linn Iren Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn van Duinen, Eva Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn van Duinen, Rebekka Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13 - 14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 - 14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15 - 16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Celine Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 - 16 Øvelse Sprint stafett fri

J 8- 10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Emma Bjørvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hanssen, Johanne Bjerregård Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jerpstad, Lykke Halmøy Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokland, Isabel Klubb Strindheim IL Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Sigrid Remen Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8- 10 Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03