Hopp til innhold

Buviksprinten

Fartsfylt tomannsstafett for gutter og jenter 8-16 år, fristil. Korte runder, hvor alle går 2 runder hver. Påmelding skal gjøres i Sportsadmin av påmeldingsansvarlig i klubben, og betaling gjøres ved påmelding.

  • Når: 09.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Buvika
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bach, Odin Klubb Orkanger IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brevik, Ola Strand Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkanger IF Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grimstad, Dyre Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Iver Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Husby, Edvard Frengen Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smogeli, Iver Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønningsæter, Magnus Helland Klubb Sjetne IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæther, Fredrik Eldor Remen Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stiklestad, Heine Hoston Klubb Orkdal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aune, Henrik Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Awad, Alfred Ahmed Ibrahim Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brevik, Johan Strand Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dale, Herman Paulsen Klubb Nidelv IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Danielsen, Sverre Elias Klubb Tiller IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fatu, Mathias Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flatås, Ludvig Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Groven, Sverre Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Groven, Kasper Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøseth, Sverre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hildonen, Mikkel Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoggen, Isak Lillethun Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Husby, Martin Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Huseby, Johan Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Thomas Tårnesvik Klubb Tiller IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kattem-Olsen, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ljungblad, Noah Valter Martin Hatlevik Klubb Nidelv IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Magnus Klubb Tiller IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Popchristov, Oskar Hekkelstrand Klubb Tiller IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Riaunet, Peder Andreas Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saltnes, Peder Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellgren-Aune, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smogeli, Even Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thonstad, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tunheim, Iver Onsøien Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vattengård, Jakob Øwre Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Groven, Ane Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Oda Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Endal, Alida Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falch, Maren Avdal Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Garberg, Tiril Mørkve Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønning, Sara Naustan Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Onsøien, Anna Klubb Buvik IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selvnes, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Sverre Hjørnevik