Hopp til innhold

Melhusbanken Langrennscross

Langrennscross Skøyting 6-16 år 3 løypelengder, 1-1,5-2km Maks 150 deltakere

  • Når: 26.03.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: MELHUS
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.03.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Løvsethaugen 41 7224 MELHUS
  • Telefon: 41042022
  • E-post: post@melhusski.no
  • Kontonummer: 42300904208
  • Hjemmeside: http://www.melhusski.no
  • Koordinator: Robert Grøtheim Horghagen
  • Rennleder: Øyvind Owesen Eidem
  • TD: Lars Erik Eid

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 26.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Celine Kjøsnes Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkset, Marie Gylland Klubb Lundamo IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsvik, Bertine Nymo Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Oda Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Børgersen, Leon Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gråbak, Dorthe Sandvik Klubb Flå IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Signe Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Vilja Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Ellinor Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsaune, Ulrik Risberg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stubsjøen, Håkon Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vannebo, Viktor Haugen Klubb Melhus Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøseth, Sverre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nikolaisen, Martin Åsegg Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Sander Kjøsnes Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøseth, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkken, Isak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Barstad, Victor Fævelen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Filip Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Aksel Bones Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alsos, Emil Degnes Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brudal, Even Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stendahl-Riseth, Halvard Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkset, Even Gylland Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fenstad, Christoffer Estenstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gråbak, Lukas Sandvik Klubb Flå IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holthe, Tobias Ørsnes Klubb Flå IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsaune, Sondre Risberg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børgersen, Mathea Stenvold Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsvik, Dorthe Nymo Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Endal, Alida Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Marin Midtlyng Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vie, Borgny Helen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Sverre Hjørnevik