Hopp til innhold

Dalgårdstafetten 2022

Dalgårdstafetten arrangeres i år for 42. gang. Klasser fra 8-16 år. 3 etp. pr. lag. Alle etapper i fristil. Påmelding i Sportsadmin med online betaling (gjøres av påmeldingsansvarlige i klubbene, ikke løperen selv). Oppdatert informasjon om arrangementet ligger til enhver tid på hjemmesiden vår http://billangrenn.no

  • Når: 16.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Nilsbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 16.03.2022 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Trygve Forberg Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Båtnes, Iver Sørensen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Danielsen, Linus Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerden, Elias Pettersen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kimo, Edvin Overvik Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølstad, Niklas Oksås Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvilaas, Kristoffer Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lohn, Magnus Nordengen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, August Haugan Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Syver Haugan Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdahl, Eirik Andreas Steffenssen Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Størkersen, Filip Cornelius Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winsnes, Amund Nørstebø Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensås, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røhr, Torvald Basso Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schei, Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smogeli, Iver Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Emil Degnes Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Ask Marken Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Oskar Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borchsenius, Tobias Charlo Skjerdingstad Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bräuer, Torben Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buset, Odin Olsvik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøhle, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dromnes, Oskar Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidem, Gustav Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikrem, Jakob Olsen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Erlandsen, Even Norbeck Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Foosnæs, Alexander Wangsvik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosse, Martin Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gomo, Martin Blokkum Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gutvik, Sigve Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hellerud, Adrian Schei Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjort, Jakob Roen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kattem-Olsen, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klaussen, Odin Matteus Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvitland, Mats Høyum Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Tobias Tolnes Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lykke, Julian Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nomeland, Anton Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaune, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nåvik, Sander Sørgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Persen, Isac Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rabben, Daniel André Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosmo, Mathias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rostad, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstum, Jonas Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren-Aune, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skarsaune, Sondre Risberg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solem, Albert Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stock-Jensen, Isac Leander Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Ludvig Ekholm Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulvin, Ola Tyldum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, William Almaas Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Ola Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Astrid Elvestad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Groven, Ane Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Gea Nordtømme Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nomeland, Una Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, June Askim Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn reke, solvår hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulsund, Julie Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosse, Hedda Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Erle Marken Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alterhaug, Aurora Torbergsen Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkås, Ingrid Margrete Melvær Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerve, Synnøve Halvorsrød Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flaaten, Leah Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Forus, Julie Bachke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossheim, Olava Wesche Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gladhaug, Ingrid Bye Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamstad, Åse Damman Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jaren, Vilde Lovise Grande Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Juvik, Maja Schnell Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kimo, Jenny Overvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Synnøve Guldbækhei Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Ane Norberg Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melum, Sara Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Neese-Følstad, Birka Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Neese-Følstad, Embla Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nerheim, Sophia Wirum Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaune, Johanne Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhus-Drøpping, Olea Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Pernille Landsem Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsø-Aune, Karen Olava Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsø-Aune, Mali Elvida Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opland, Julie Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Persen, Ingeborg Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasmussen, Ellen Skei Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reenaas, Ingrid Hohl Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reenaas, Johanna Hohl Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reke, Tuva Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Serine Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selvnes, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjemstad, Anneli Brodshaug Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slagsvold, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sorteberg, Thea Sofie Endal Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensø, Isabella Sletten Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stock-Jensen, Lova Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Maja Kristina Ekholm Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thys, Louise Marie Valérie Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøen-Boholm, Hanna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utheim, Nora Sofie Skjærvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zahl, Emilie Sletbakk Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02