Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup #6 Skiathlon

SpareBank 1 Cup nr. 6. Merk at løypelengder i påmelding ikke stemmer med faktiske lengder. All info om løpet finnes på BSK's hjemmeside: https://www.byaasenskiklub.no/informasjon/nyheter/vis/?&ID=14568

  • Når: 03.04.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Oskar Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosse, Martin Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Henrik Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvilaas, Kristoffer Klubb Byneset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Magnus Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Iver Sørensen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Linus Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiksdahl-Eriksen, Aslak Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rostad, William Edias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lunde, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tanem, Liam Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsund, Magnus Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Ola Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drangsland, Magnus Berg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engvik, Leon Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordaune, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rostad, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Zeevaert, Mattis Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Susanne Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Neese-Følstad, Embla Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Solveig Helene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Eirin Aas Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engvik, Sofia Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reke, Solvor Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsund, Julie Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wartiainen, Hedvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Onsøien, Ada Marie Christensen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sesseng, Lilly Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tryggestad, Josefine Balch-Barth Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Farstad, Solvor Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandøy, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Ingrid Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Juvik, Maja Schnell Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Mari Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Levin, Oda Sæther Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Neese-Følstad, Birka Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordaune, Johanne Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordhus-Drøpping, Olea Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reke, Tuva Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slagsvold, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorteberg, Thea Sofie Endal Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftaker, Eline Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøen-Boholm, Hanna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 18 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 19/20 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

Kvinner senior - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Jensen, Mads Arnevik Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI03, 03