Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup #5 Langrennscross

SpareBank 1 Cup nr. 5, Langrennscross fristil gjennomføres på Høybakken skianlegg oppe på Buvikåsen. Intervallstart-prolog og deretter Finaler (A+B+C+D) med 4 løpere per heat.

  • Når: 02.04.2022
  • Hvor: Buvikåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.03.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dørum, Lukas Langen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sugustad, Steinar Klubb Skaun IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosse, Hedda Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

K 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross

K 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross

Kvinner senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross

Menn senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
NIF-EPI03, 03