Hopp til innhold

KM Sprintstafett - Ranheim Skiklubb

Velkommen til Ranheimstafetten. Stafetten er en sprintstafett med 2 løpere per lag hvor hver løper går to etapper (8-12 år) og tre etapper (13 år-senior). Stafetten avholdes på Saupstad skiarena. KM sprintstafett fra klasse 13-14 år. Stilart: Fristil. Lagvis påmelding gjennom SportsAdmin. Informasjon om arrangementet blir lagt ut på: https://www.ranheimskiklubb.no/arrangementer/ranheimstafetten/ranheimstafetten-2022

  • Når: 13.03.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Saupstad
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340
Start 13.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300
Start 13.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340

Påmeldte deltagere

G 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Danielsen, Johannes Tran Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kimo, Edvin Overvik Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malvik, Tormod Blomset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Petrauskas, Erik Nikolas Klubb Bratsberg IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rokkonesløkk, Isak Klubb Rennebu IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Speed, Edgar James Miljeteig Klubb Bratsberg IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wist, Martin Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røhr, Torvald Basso Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schei, Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wist, Filip Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aunvik, Leander Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

G 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunehaugen, Oddne Klubb Selbu IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruaset, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bräuer, Torben Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dromnes, Oskar Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Erlandsen, Even Norbeck Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Estil, Mathias Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gomo, Martin Blokkum Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haaskjold, Loke Hoven Klubb Selbu IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Huseby, Jonas Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hårsaker, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kulset, Jonas Klubb Selbu IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyshagen, Kornelius Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løset, Jakob Aarre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nymann-Elden, Håkon Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nymann-Elden, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Daniel André Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rostad, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønne, Eirik Dahle Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røstum, Jonas Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandbakk, Henrik Dretvik Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sesseng, Henrik Klubb Selbu IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solem, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Speed, Alfred Callum Miljeteig Klubb Bratsberg IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valstad, William Almaas Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wahl, Imre Kristiansen Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wikdahl, Martin Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerås, Eirik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børset, Anna Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gabrielsen, Astrid Elvestad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Panzner, Frida Louise Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, June Askim Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ølmheim, Emma Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øren, Tiril Strøm Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11-12 Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rogogjerd, Anna Gaupset Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sæterhaug, Vida Giæver Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J 13-14 Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J 15-16 Øvelse Sprint stafett fri

J 8-10 - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Falch, Maren Avdal Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstad, Solvor Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hamstad, Åse Damman Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Huseby, Liva Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustad, Ylva Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Iversen, Frida Langseth Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Helene Gunnesmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kimo, Jenny Overvik Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvernmo, Helle Faksvåg Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Nora Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Møllergård, Aurelia Almenning Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mørch, Torunn Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Panzner, Selma Marie Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selvnes, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svendsen, Maja Kristina Ekholm Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
Navn Zahl, Emilie Sletbakk Klubb Utleira IL Klasse J 8-10 Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04
Foto: Sverre Hjørnevik