Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup #4 / KM Langdistanse - Leik IL

SpareBank 1 Cup nr. 4 / KM Langdistanse. Innbydelse: https://tinyurl.com/2p8hayt4 Startliste og løypeprofiler se https://www.leik.no eller https://www.facebook.com/groups/538359606346841 NB! Eksakte løypelengder står i innbydelsa.

  • Når: 05.03.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hølonda skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2022
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 15 7212 KORSVEGEN
  • E-post: ski@leik.no
  • Kontonummer: 42300904380
  • Hjemmeside: http://www.leik.no
  • TD: Berit Tovmo
  • Rennleder: Ole Ingebrigt Eid

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Vetle Hennum Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dromnes, Oskar Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Even Norbeck Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Jonathan Eid Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoggen, Isak Lillethun Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Huseby, Johan Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen-Wahl, Imre Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønning, Gabriel Naustan Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smogeli, Iver Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoven, Ole Petter Øiestad Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lunde, Sigurd Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stenvik, Dagfinn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 7,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km

G 16 år - 7,5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Mathias Eid Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Alfred Klingen Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Smogeli, Even Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Ola Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nomeland, Anton Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunnset, Arn Idor Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trefjord, Vemund Keiseraas Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøthe, Aurora Klubb Leik, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Elise Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reke, Solvor Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Mari Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nomeland, Una Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn van Duinen, Eva Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn van Duinen, Rebekka Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri

J 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkås, Ingrid Margrete Melvær Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Oda Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mørch, Torunn Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Opland, Julie Waaktaar Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dammen, Jenny Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosmo, Milla Elise Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaustad, Ane Klubb Leik, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reke, Tuva Hakvåg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selvnes, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensø, Isabella Sletten Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

Kvinner senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb Svarstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri

Menn senior - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Christian Brennhovd Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Hattestad, Erik Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Sverre Hjørnevik