Hopp til innhold

SpareBank 1 Cup #3 / KM Sprint - Surnadal IL

SpareBank 1 Cup nr. 3 / KM Sprint klassisk stil. Sonerenn 8-12 år, korte distanser.

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nordmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vullum-Bruer, Iver Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Harald Klubb Bøfjord IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langholm, Andreas Myrvang Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsson, Elijah Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halle, Ane Viktoria Engset Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn van Duinen, Eva Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn van Duinen, Rebekka Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjønsvik, Amalie Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Eli Johanne Klubb Surnadal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Sverre Hjørnevik