Hopp til innhold

KM Stafett - Strindheimstafetten

Velkommen til KM Stafett / Strindheimstafetten2022 - Granåsen Skistadion. 3 etapper. fri stil. 11år - Sr (KM fra 13 år). Påmelding via Sportsadmin (gjøres av påmeldingsansvarlige i klubbene, ikke løperen selv)

  • Når: 30.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.03.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abelsen, Mattis Heggem Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ovesen, Eira Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, August Haugan Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Syver Haugan Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdahl, Eirik Andreas Steffenssen Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smeby, Felix Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dørum, Lukas Langen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Konrad Klubb Lånke IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Lånke IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alterhaug, Stella Torbergsen Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elshaug-Tørstad, Mari Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engvik, Sofia Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farstad, Tilde Marie Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gabrielsen, Astrid Elvestad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Toftaker, Sigrid Fjærestad Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulsund, Julie Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosse, Hedda Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæterhaug, Vida Giæver Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Strindheim IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Silje Klubb Leik, IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hetlesæter, Mari Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsen, Karen Klubb Leik, IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukli, Marie Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løseth, Olve Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bang, Christian Brennhovd Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haarstad, Martin Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hattestad, Erik Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Anton Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meinicke, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pollet-Villard, Lucas Marius Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skurdal, Aasmund Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01
Foto: Hanna Johre / NTB