Hopp til innhold

NOR Freeski Cup Slopestyle - Vassfjellet

Freidig freeski arrangerer NOR Freeski Cup Slopestyle i Vassfjellet Vinterpark lørdag 19. mars. Program, startlister og annen viktig info publiseres på facebook-arrangementet. Alle påmeldte deltakere vil også motta informasjonsmail før helgen. Hos Scandic får du alltid idrettspris på overnatting ved bruk av bookingkode: D000025251. MAKS ANTALL PÅMELDTE: 80 stk.

  • Når: 19.03.2022
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Klæbu
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland, Marius Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bentdal, Martin Mølmen Klubb Dombås IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bjerkan, Trym Fosseide Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Christensen, Marius Foss Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Drange, Håkon Wagtskjold Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Drøpping, Isak Klubb Surnadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Eithun, Noah Klubb Dombås IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Frønes, Hallvard Halsaunet Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Marius Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hansen, Tobias Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Harang, Alfred Blomstrand Klubb Surnadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Rønningen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Heide, Isak Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Heide, Kristian Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Indrevik, Axel Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Nikolay Viktorovich Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kapstad, Axel Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Knudsen, Petter Råstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kristiansen, Max Lemme Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loven, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Marksten, Jørgen Brøvig Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Nordgarden, Håkon Gudmundson Jacob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Rasmussen, Bendik Horgen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Riekeles, Casper Skovli Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sejersted, Johannes Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skarpnord, Theodor Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stalheim-Nordli, Oskar Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stien, Isak Lorenzo Hammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Edvard Magga Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Østerlie, Tage Nicolai Eide Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Junior Jenter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhagen, Ingrid Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Hagland, Ingvild Almås Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Aleksandra Viktorovna Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Lunner, Nora Wold Klubb Hakadal IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Sæthereng, Vår Klubb Harestua IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Tamburstuen, Martine Alexandra Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle

Senior Kvinner - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossengen, Helle Haugland Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle

Senior Menn - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Mads Andre Klubb Freidig, SPK Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Granøien, Gustav Johnsen Klubb Freidig, SPK Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Hagbø, Erlend Tornås Klubb Heming, IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kleivnes, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Lyngen, Adrian Hovaukholen Klubb Dombås IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Nytrøen, Erling Rønning Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Skog, Karl-Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Thorset, Jon Thore Mogen Klubb Hemsedal IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
NIF-EPI03, 03