Hopp til innhold

Barnas mini-VM 6 Svorkmo NOI

Arrangementet gjennomføres onsdag 24. februar på Asbøllsaga skianlegg. Dette er et sonerenn for barn i alderen 0-12 år. Ansvarlig: Rennleder: Sigmund Fagerli Rennprogram: Rennet arrangeres i fri teknikk med individuell start og 15 sekunders startintervall. Løypelengder: J/G 0-7 år: 500 m J/G 8-10 år: 1 km J/G 11-12 år: 2 km Forberedende arbeid: Det vil fortløpende vurderes gjennomføring ifht covid-19 og til enhver tid gjeldende retningslinjer. I tillegg vil det holdes løpende dialog med kommuneoverlege. Egen informasjon knyttet til smittevernplan gis alle funksjonærer i god tid før rennet.

  • Når: 24.02.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Svorkmo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 3 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Alfred Lilleås Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blæstad, Edvin Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonvik, Anton Klubb Lensvik IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nervik, Martin Nordsteien Klubb Fjellmann IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Ella Karoline Tretvik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samskott, Hanna Brevik Klubb Orkdal IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Esten Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svorkdal, Jo Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørum, Sissel Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tallerås, Ole Martin Røsespås Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyasæter, Julian Sætre Klubb Orkdal IL Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyasæther, Eirin Klubb Orkanger IF Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 4 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Nora Asbøll Klubb Orkanger IF Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerholt, Pia Solhus Klubb Orkdal IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvåle, Tyra Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvset, Borghild Klubb Børsa IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røvik, Leah Emilia Klubb Orkanger IF Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sterten, Live Hegna Klubb Lensvik IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørli, Nora Sofie Holden Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ustad, Ottar Klubb Orkanger IF Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlid, Jostein Mjønes Klubb Krokstadøra IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berdal, Sverre Gangås Klubb Orkdal IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergsrønning, Mathilde Berdal Klubb Orkdal IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heien, Mari Klubb Lensvik IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilstad, Ane Yu-Shan Klubb Idrettslaget Nor Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Benjamin Tretvik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røvik, Nate Klubb Orkanger IF Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samskott, Henrik Brevik Klubb Orkdal IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svinsås, Mari Solum Klubb Meldal IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Karoline Therese Roaldsen Klubb Orkdal IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Isak Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nervik, Ida Nordsteien Klubb Fjellmann IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sterten, Johan Hegna Klubb Lensvik IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlid, John Olav Klubb Krokstadøra IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Johan Lilleås Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lo, Arnt Hove Klubb Dalguten IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Metliås, Jørgen Togstad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moe, Sigrid Harsvik Klubb Orkdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Ole Henrik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wormdal, Ingar Storås Klubb Orkdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

Kohort 8-12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asbøll, Ingvild Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aune, Helene Asbøll Klubb Orkanger IF Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Oscar Lilleås Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blæstad, Peder Midtlyng Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børseth, Anna Klubb Rindal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Malin Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli, Emil Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fernandes, Lucas Hoff Klubb Orkanger IF Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Linnea Johnsen Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Harsvik, Ingrid Vatn Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helle, Oliver Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husby, Martin Garberg Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kastås-Asbøll, Helene Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjønsvik, Amalie Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mardal, Noah Blokkum Klubb Meldal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nervik, Erik Nordsteien Klubb Fjellmann IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Sondre Tretvik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Magnus Tretvik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Markus Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Maren Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samskott, Victoria Skretting Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Samskott, Mariell Lereggen Klubb Buvik IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandstad, Johannes Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandstad, Aksel Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandstad, Ronja Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solem, Dennis Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svinsås, Sondre Solum Klubb Meldal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørum, Theo Lo Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tallerås, Marte Røsespås Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tevik, Marcus Løveseter Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Voldal, Aron Klubb Orkanger IF Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wormdal, Vilje Storås Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse Kohort 8-12 år Øvelse 1 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB