Hopp til innhold

Barnas mini-VM 1 - Byåsen IL

I samarbeid med NM-organisasjonen ønsker Byåsen IL å invitere skiglade barn mellom 0 og 12 år til Barnas mini-VM! Rennet vil foregå i friteknikk. Barnas mini-VM er en skikarusell for barn bestående av åtte renn gjennom vinteren 2021. Det er lavterskel-arrangement som passer både for unge skiløpere, og for de som ønsker en morsom og annerledes dag/kveld utendørs. Vi har løpende dialog med kommuneoverlege, og tar vurderinger med bakgrunn i koronarestriksjoner og anbefalinger fra myndigheter og NSF. Kun mulighet for forhåndspåmelding pga. smittesporing og deltakerbegrensninger. Alle må sette seg inn i arrangementets smittevernplan ved påmelding og før deltagelse. Vi har dessverre måttet stoppe påmelding da vi har nådd taket på antall deltagere ift hvor mange vi har fått godkjenning av kommunen til å ha med i arrangementet. Mer informasjon ligger på arrangementets Facebook-side: https://www.facebook.com/events/228809665390287?active_tab=about

  • Når: 19.01.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Nilsbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse Felles 3 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse Felles 4 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 3 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaaøien, Nicolai Ulsund Klubb Byåsen IL Klasse Felles 3 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Malin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse Felles 3 år Øvelse sprint fri

Felles 4 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gabrielsen, Vetle Eithun Klubb Byåsen IL Klasse Felles 4 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Arn Aakvik Klubb Tiller IL Klasse Felles 4 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, Hedda Gjestvang Klubb Byåsen IL Klasse Felles 4 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningsgrind, Trygve Klubb Byåsen IL Klasse Felles 4 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Martine Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 4 år Øvelse sprint fri

Felles 5 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Elise Nøvik Klubb Byåsen IL Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri
Navn Rosmo, Vilde Klubb Byåsen IL Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri
Navn Utheim, Olivia Skjærvik Klubb Byåsen IL Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri
Navn Wik, Selma Olava Klubb Byåsen IL Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri

Felles 6 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Balstad, Jenny Markussen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Båtnes, Frida Sørensen Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Danielsen, Eirik Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Eidem, Edvard Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Flaaøien, Sunniva Ulsund Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Fonn-Gifstad, Viktor Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Fossheim-Barrett, Mahlin Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Gabrielsen, Ines Eithun Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Heger, Christian Ring Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Hjort, Sondre Roen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Selda Aakvik Klubb Tiller IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Mathias Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Lohn, Sigrid Nordengen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Malmring, Siri Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Nerheim, Othilie Wirum Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningsgrind, Sara Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Snekvik, Emma Flaathe Klubb Tiller IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Steinsvik, Ivo Borstad Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Ludvig Ekholm Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Tronstad, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Ulvin, Anna Tyldum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Vagnildhaug, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Tuva Lykke Klubb Klæbu IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmo, Vebjørn Berg Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Børstad, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Ola Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Redalen, Aksel Røe Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Emil Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Storleer, Grethe Bjørnstu Klubb Byåsen IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Martine Johnsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asdøl, Even Modalsli Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkmo, Sigurd Andreas Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Båtnes, Iver Sørensen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Danielsen, Linus Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølstad, Niklas Oksås Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lohn, Magnus Nordengen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulgenes, Mio Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassli, Martin Erlien Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Even Lykke Klubb Klæbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Martin Trætli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhle, Trygve Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malmo, Sivert Skjærvik Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Imre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moan, Henrik Vollan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sorteberg, Bjørn Eimar Endal Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vorre, Jonas Hagan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgen, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Benjamin Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Carlos Adrian Delgado Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Nemeth Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenhaug, Milian Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Gustav Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ervik, Ola Halderager Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjort, Jakob Roen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lykke, Julian Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmo, Johan Skjærvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Ludvig Vollan Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Olav Vea Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosmo, Mathias Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røskaft, Arnold Aleksander Evensen Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellgren-Aune, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Albert Søberg Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvermo-Humstad, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Jesper Markussen Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Oskar Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhle, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosse, Martin Lillebrygfjeld Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhr, Nils Konrad Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Persen, Isac Kjærsgaard Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Isak Johnsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulvin, Ola Tyldum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Solveig Helene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen, Thea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalsaune-Jensen, Sofia Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moxness, Inga Partanen Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rostad, Karoline Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Hildegunn Waterloo Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vagnildhaug, Ida Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alterhaug, Stella Torbergsen Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalheim, Eline Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gabrielsen, Astrid Elvestad Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerheim, Kornelia Wirum Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Victoria Johnsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vagnildhaug, Alma Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvermo-Humstad, Vilde Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asdøl, Marte Modalsli Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosse, Hege Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Maiken Fossum Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sando, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Lovise Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Arentz-Webb, Isabella Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalsaune-Jensen, Matea Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Mia Helén Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Ylva Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Granviken, Erle Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Mari Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melum, Sara Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Nora Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordhus-Drøpping, Olea Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorteberg, Thea Sofie Endal Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulgenes, Norah Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvermo-Humstad, Anna Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alterhaug, Aurora Torbergsen Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Susanne Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuberg, Louise Olea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjesbu, Synnøve Guldbækhei Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerheim, Sophia Wirum Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Pernille Landsem Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Helena Isabel Delgado Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandøy, Sanna Louise Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenhaug, Vilja Vikan Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Julie Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Victoria Søberg Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Maja Kristina Ekholm Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utheim, Nora Sofie Skjærvik Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn van Duinen, Andrea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB