Hopp til innhold

AVLYST/UTSATT Strindheimrennet

Oppdatert 25/1-2021 Vi beklager å måtte informere om at Strindheimrennet 30/1 dessverre avlyses. Basert på Skiforbundets koronaveiledning pr 25.01.2021 så er det for tiden ikke åpent for å gjennomføre skirenn med deltakere på tvers av klubber/treningsgrupper. Vi synes dette er leit for de aktive, men vi vil veldig gjerne arrangere Strindheimrennet senere når det forhåpentligvis blir lettelse i restriksjonene. ****************** Velkommen til Strindheimrennet 30.januar2021 i Granåsen. Strindheimrennet er fra 8 år til og med Senior - stilart er fristil og intervallstart (står feil på G15/J15 - lar seg ikke endre i SportsAdmin. Altså; det er intervallstart i alle klasser!) Arrangmentet er flourfritt.

  • Når: 30.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 175 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abelsen, Mattis Heggem Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Antonsen, Stian Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnesen, Jonas Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Muthanna, Lucas Nachappa Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Even Lykke Klubb Klæbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøkestad, Arthur Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellvikås, Erik Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Nemeth Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Rasmus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dale, Herman Paulsen Klubb Nidelv IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellvikås, Håkon Morset Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Færø-Finnvik, Sophus Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge-Espelien, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Solveig Helene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalsaune-Jensen, Sofia Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Martine Stensås Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rostad, Karoline Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulsund, Julie Rørdal Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fellinghaug, Linnea Aurora Vefsnmo Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Hilma Berggård Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Anna Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sando, Ellinor Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalsaune-Jensen, Matea Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokland, Hedda Ulstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Susanne Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bangsund-nordmo, Astri Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøsund, Elsie Klubb Nidelv IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenhaug, Vilja Vikan Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Kristina Louise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bazilchuk, Molly Strimbeck Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsson, Moa Klubb SWE Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sjøhaug, Nils Håkon Kalset Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Claussen, Aleksander de Lange Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Faanes, Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
NTB