Hopp til innhold

Buviksprinten

I 2021 arrangeres Buviksprinten som individuell start med korte distanser i fristil for gutter og jenter 8-16 år. Det er nå besluttet at alt gjennomføres på en kveld, onsdag 10. mars, men det blir 2 kohorter. Kohort 1 8-12 år start kl 18 Kohort 2 13-16 år start kl 20 Se www.buvikil.no for mer info. Startlister legges ut tirsdag formiddag Premier til alle deltakere.

  • Når: 10.3 - 11.03.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Buvika
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Sondre Klubb Skaun IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Brevik, Ola Strand Klubb Børsa IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Halvorsen, Iver Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Mellingseter, Ludvig Kojan Klubb Skaun IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Smogeli, Iver Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Solligård, Erik Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse Fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøneng, Stian Thomassen Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøseth, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Thornæs, Alvin Tornes Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørdalsbakke, Olav Klubb Børsa IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Iver Eidhamar Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse Fri

G 14 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse Fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Groven, Ola Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sugustad, Steinar Klubb Skaun IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Karl Petter Klubb Skaun IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Folvik, Simon Nyborg Klubb Orkanger IF Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Groven, Sverre Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Huseby, Even Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Smogeli, Even Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Sommerschild, Fredrik Stav Klubb Buvik IL Klasse G 8 år Øvelse Fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse Fri

G 9 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Dromnes, Alexander Sommer Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Erlandsen, Even Norbeck Klubb Utleira IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Færø-finnvik, Sophus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Groven, Kasper Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Grøseth, Sverre Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Heggheim, Ludvik Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Hoggen, Isak Lillethun Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Husby, Martin Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Huseby, Johan Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Lysbakken, Even Fossvoll Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Saltnes, Peder Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse Fri

J 10 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørdalsbakke, Synne Klubb Børsa IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Grandetrø, Signe Husby Klubb Skaun IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Groven, Ane Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Nilsen, Marian Sørland Klubb Buvik IL Klasse J 10 år Øvelse Fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Garberg, Sofie Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggelund, Pernille Dyrhaug Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragset, Johanne Seem Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Erlandsen, Eiri Norbeck Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse Fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse Fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grandetrø, Tuva Husby Klubb Skaun IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Fri

J 9 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Magnhild Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Harsvik, Ingrid Vatn Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Mjøsund, Elsie Klubb Nidelv IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Ness, Amalie Thane Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Sommerschild, Frida Stav Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse Fri
NIF-EPI03, 03