Hopp til innhold

SpareBank 1 cup 5 Oppdatert 18.03: Rennet går som planlagt

Sp1 cup for 13 år tom 16 år Kretsrenn for junior Klassisk stil. I forhold til smittevern kan alle ha med en foresatt. Startlister og tidsplan legges ut fredag. Tidsplan: 13-14 år Første start kl 10.00, må forlate stadion senest kl 10.50 15-16 år Første start kl 12.00, innslipp på stadion fra kl 11.00, må forlate stadion senest kl 13.00 Junior Første start kl 14.30, Innslipp på stadion fra kl 13.15 Det er mulig å teste ski før innslipp i løyper utenom stadion Link EQ-Timing: https://live.eqtiming.com/56806

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Selbuskogen Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hergot, Sindre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamre, Mia Nicoline Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03