Hopp til innhold

NOR Freeski Cup Slopestyle - Vassfjellet: AVLYST

NOR Freeski Cup Slopestyle i Vassfjellet Vinterpark er dessverre AVLYST på grunn av smittesituasjonen, koronarestriksjoner og mangel på ledige helger på tampen av sesongen. Hotellavtale hos Scandic Lerkendal. Enkeltrom: 890,- Dobbeltrom: 990,- Tresengsrom: 1190,- Firesengsrom: 1290,- Booking kode: 47603686 Booking før 26. februar, etter dette betinger at det finnes ledige rom

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vassfjellet Vinterpark
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland, Marius Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Auran, Mads Andre Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bentdal, Martin Mølmen Klubb Dombås IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bjerkan, Trym Fosseide Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Borthne, Ask Gikling Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Borthne, Vetle Gikling Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bostadløkken, William Heimdal Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Christensen, Marius Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Dahle, Johannes Bækken Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Darre, Peder Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Drange, Håkon Wagtskjold Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Frønes, Hallvard Halsaunet Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grønnesby, Niklas Rannem Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gråberg, Vebjørn Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gulløien, Emilian Alberti Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hagbø, Erlend Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hansen, Tobias Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Harang, Alfred Blomstrand Klubb Surnadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Harli-Karlsen, Olve Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kapstad, Axel Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Landrø, Leo Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Lindrupsen, Jan Sander Gravrok Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loftås, Even Alme Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loven, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Nordgarden, Håkon Gudmundson Jacob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Rasmussen, Bendik Horgen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skog, Karl-Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stalheim-Nordli, Oskar Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Steindal, Lukas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sveum, Daniel Strand Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sylte, Adrian Jakob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sætre, Preben Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Zaleszny, Szymon Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Edvard Magga Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Junior Jenter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Kristi Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Tamburstuen, Martine Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle

Senior Kvinner - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lønn, Emma Hammersmark Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle

Senior Menn - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Granøien, Gustav Johnsen Klubb Freidig, SPK Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kleivnes, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Lyngen, Adrian Hovaukholen Klubb Dombås IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Skaug, Tevje Albeck Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Thorset, Jon Thore Mogen Klubb Hemsedal IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
NIF-EPI02, 02