Hopp til innhold

Heimdalsprinten

Heimdalsprinten 2019. Arrangeres som sprint med prolog og 2 heat. korte løyper. VI har fortsatt masse snø og gode forhold med kunstsnøsåle i hele løypa. det er meldt kaldere og litt snø mot helga. husk påmeldingsfrist onsdag 4. desember kl. 23:59.

  • Når: 08.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Heimdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.12.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Martin Trætli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lian, Aslak Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Marcus Nilsen Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nervik, Ruben Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhus, Henrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sund, Sebastian Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Sondre Forren Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundnes, Mathias Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vatle, Vegar Johansen Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stensheim, Emil Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Samuel Elias Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjermundnes, Torstein Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lysbakken, Even Fossvoll Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Monseth, Per Olav Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsø, Kasper Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wedø, Christian Sesseng Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandquist, Lina Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stensheim, Mille Stenberg Klubb Byneset IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øien-Abrahamsen, Lise Emilie Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vinsnesbakk, Lone Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Hannah Marie Utgaard Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øien-Abrahamsen, Lina Alice Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandbakk, Agnete Klubb Bratsberg IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sandquist, Vera Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Molden, Sara Grande Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mauset, Hanna Sørensen Klubb Malvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03