Hopp til innhold

Strindheimrennet

Velkommen til årets utgave av Strindheimrennet som går i fristil. Fellestart fra 11 år og oppover. Rennet arrangeres i Selbuskogen. Arrangmentet er flourfritt.

  • Når: 15.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Sigve Hegre Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge-Espelien, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Kristian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Rokkonesløkk, Isak Klubb Rennebu IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Olivia Grøtte Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomsø, Emil Brenne Klubb Ekne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyder, Sondre Sørheim Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnæs, Magnus Myren Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjermundnes, Mathias Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mørch, Sivert Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri felles

G 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Andersen-Berggren, Niklas Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Blomsø, Martin Brenne Klubb Ekne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Marstad, Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Helgådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundal, Henning Klubb Tydal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri felles

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fiske, Magnus Berg Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Furunes, Henrik Klubb Ekne IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugnes, Eivind Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aune, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Helgådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frisk, Emil Tørset Klubb Oppdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Volden, David Flotten Klubb Oppdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjermundnes, Torstein Melø Klubb Nidelv IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myran, Ludvik Haave Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdahl, Eirik Andreas Steffenssen Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svardal, Philip Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gutvik, Oskar Hegre Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røberg, Sondre Elias Sagvik Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smeby, Felix Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkvold, Emmalinn Valli Klubb Tydal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Sanna Midling Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snilsberg, Gunhild Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stalheim, Matilde Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brodtkorb, Martine Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Eik-Nes, Filippa Ohlgren Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Reitan, Eline Solem Klubb Sokna IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sætnan, Malica Linea Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri felles

J 12 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri felles

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vinsnesbakk, Lone Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rytter-Husby, Ulrikke Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Vilja Marie Rogstad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Eli Klubb Tydal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Trine-Lise Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eik-nes, Erle Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Volden, Nora Flotten Klubb Oppdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fagerli, Thomas Venn Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Christoffer Mortensen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sjøhaug, Nils Håkon Kalset Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vognild, Jonas Klubb Oppdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gunnes, Håkon Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Strolia, Tautvydas Klubb No Team Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
nif-epi04, 04
André Marton Pedersen