Hopp til innhold

hjemmesamling åpent junioropplegg sts

Sør trøndelag skikrets arrangerer hjemmesamling i Trondheim fra 16 til 18 august

  • Når: 16.8 - 18.08.2019
  • Hvor: Trondheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.08.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.08.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Samling Startkontingent 750 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.08.2019 Klasse Menn junior Øvelse Samling Startkontingent 750 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling

Menn junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
NIF-EPI01, 01