Hopp til innhold

SP1-CUP NR 1 Julerennet

Sonerenn for aldersgruppa 8 år til og med 12 år. Sparebank 1 cup fra 13 år til og med senior

  • Når: 28.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tydal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse FH kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.12.2019 Klasse FH kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 28.12.2019 Klasse FH menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.12.2019 Klasse FH menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 28.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse UH senior menn Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensson, Nejla Klubb Ålen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overvik, Håkon Ystgård Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Henning Klubb Tydal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åsvoll, Oliver Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryttervoll, Magnar Klubb Brekken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Jakob Gløtvold Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sødring, Håkon Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkvold, Emmalinn Valli Klubb Tydal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyvold, Hannah Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Overvik-Fossum, Nora Klubb Tydal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundal, Eli Klubb Tydal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Maren Klubb Os IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eidsmo, Håvard Sandstad Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flaat, Magnus Salamon Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Garli, Odin Klubb Sokna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mattsson-Myhr, Konrad Klubb Åsarna IK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

UH senior menn - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstum, Leif Tore Klubb Selbu IL Klasse UH senior menn Øvelse 5 km klassisk
nif-epi04, 04