Hopp til innhold

Norgescup Kombinert

Byåsen IL Hopp/Kombinert inviterer til NC Kombinert i Granåsen

  • Når: 14.12 - 15.12.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Granåsen Skisenter
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90

K NC - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Øvelse 5 km / K85 - K90

M NC A - 10 km / K111 - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120

M NC A - 10 km / K111 - K120

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse 10 km / K111 - K120

M NC B - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90

M NC B - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
NIF-EPI02, 02