Hopp til innhold

Camp Trollheimen

Camp Trollheimen - Skisamling for 14-19 år, skiskole for 9-14 år. Se camptrollheimen.no for mer informasjon. Påmelding må skje via påmeldingsskjema på camptrollheimen.no, denne linken vil bare bli brukt til innkreving av deltageravgift.

  • Når: 1.8 - 04.08.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.07.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling Startkontingent 2900 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse Skisamling uten overnatting - 14-19 år Øvelse Samling Startkontingent 2100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling Startkontingent 2200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Skisamling med overnatting - 14-19 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fagerli, Thomas Venn Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Kastås-Asbøll, Emil Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Nergaard, Ørjan Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Tungen, Arnt Johan Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Tyvold, Hannah Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Uv, Oscar Brandås Klubb Orkdal IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling med overnatting - 14-19 år Øvelse Samling

Skisamling uten overnatting - 14-19 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Skisamling uten overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Fagerholt, Sigurd Klubb Rindal IL Klasse Skisamling uten overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Skisamling uten overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Klasse Skisamling uten overnatting - 14-19 år Øvelse Samling
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Skisamling uten overnatting - 14-19 år Øvelse Samling

Skiskole 9-14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Alstad-Aasheim, Oliver Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Bredal, Markus Klubb Flatås Idrettslag Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Frostad, Magnus Sommerschild Klubb Buvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Heggheim, Peter Klubb Buvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kjensteberg, Linnea Klubb Buvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Krogstad, Johanna Thørring Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Lilleberg, Morten Johansen Klubb Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Mokkelbost, Viktor Klubb Flatås Idrettslag Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Sellgren, Kasper Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Sundt, Ella Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Tuhus, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Waal, Synne Klubb Flatås Idrettslag Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse Skiskole 9-14 år Øvelse Samling
NIF-EPI03, 03