Hopp til innhold

Equinor NC senior/U23 mesterskapet, Hommelvik

Equinor NC Senior (10,11,12). U23 m.skap alle dist U23 mesterskapet, Hommelvik il: Her kan også alle juniorløpere født i 1999 og 2000 (K/M 19/20) delta, og de skal melde seg på i seniorklassen. https://www.skiforbundet.no/hommelvik/ www.hommelvikski.no https://www.facebook.com/Hommelvikski/

  • Når: 15.2 - 17.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jervskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bourne, Kristen Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bourne, Kristen Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Frida Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Line Herholdt Klubb IL Bevern Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gløtheim, Silje Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hjelstuen, Kristin Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Lotte Klubb Skatval Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Sara Ehrenpohl Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sangesland, Ingvild Klubb Øvrebø IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skjelstadås, Tonje Marie Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Gunhild Viljugrein Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bendiksson, Dagur Klubb Islandic Ski Association Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Brede Rimer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Blikra, Endre Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fløttum, Adrian Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Foyn, Thomas Berge Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gilberg, Stian Skåland Klubb Moi IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelstuen, Håkon Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kaiser, Sven-Erik Markhus Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Korpela, Heikki Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lenningsvik, André Klubb Korgen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mobakken, Jonas Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Anders Brekke Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Henrik Skjervold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Selnæs, Vegar Horneberg Klubb Heimdal Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Spjøtvold, Martin Lien Klubb Heimdal Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Wærnes, Andreas Dahlø Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øye, Jonas Bogen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Brede Rimer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Breivik, Eirik Langedal Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bygland-Hansen, Kristian Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hagen, Eivind Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelstuen, Håkon Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jungbluth Rodriguez, Klaus Klubb Ecuador Ski Association Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lenningsvik, André Klubb Korgen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Henrik Skjervold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stjern, Vegard Fosli Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Storrø, Åsmund Krokann Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Vebjørn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bendiksson, Dagur Klubb Islandic Ski Association Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berdal, Tore Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flaen, Sebastian Mikal Sundet Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelstuen, Håkon Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jackson, Ryan Wah Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Korpela, Heikki Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lenningsvik, André Klubb Korgen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentsen, Eirik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mobakken, Jonas Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Anders Brekke Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skarpeid, Aleksander Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øye, Jonas Bogen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix