Hopp til innhold

SpareBank 1 cup renn 2

Oppdal ønsker velkommen til sprint-KM i fristil på Oppdal skistadion i Kåsen. Her på Oppdal kom det en god del snø de første par dagene av 2019, så litt regn fredag ødelegger ikke for rennet i morgen! (SISTE FRIST FOR ETTERANMELDING KL 20.00 FREDAG 4.JANUAR!) Rennet er for de fra 13 år og opp til senior. Alle utøvere går prolog + plasseringsheat. NB! Hver enkelt utøver får sjekket startbrikken sin på rennkontoret samtidig som de henter ut EGET startnummer!

  • Når: 05.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hage, Oskar Klubb Oppdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hansæl-Nergaard, Simen Klubb Kvikne IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høysæter, Alfred Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Rune Dybwad Bersås Klubb Oppdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Orkelbog, Råmund Fløttum Klubb Oppdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Jonas Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Frisk, Emil Tørset Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hergot, Sindre Klubb Tiller IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Løseth, Magnus Steien Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skogrand, Isak Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundt, Herman Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, David Flotten Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mærk, Amund Hårsaker Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stuen, Sigurd Klubb Rennebu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Uv, Oscar Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerli, Thomas Venn Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hergot, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Killingberg, Hallvard Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarme, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasly, Guro Aslaksen Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundnes, Margareta Melø Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Berit Solem Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Eline Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Uv, Hedda Brandås Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Åsa Helene Holmeslet Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ulheim, Silje Marie Frich Klubb Dombås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Nora Flotten Klubb Oppdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vognild, Jonas Klubb Oppdal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaslund, Øyvind Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix