Hopp til innhold

Norgescup Kombinert

Norgescup Kombinert Granåsen. AVLYST PÅ GRUNN AV KRAFTIG SNØVÆR!

  • Når: 12.1 - 13.01.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

NC A - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90

NC A - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90

NC B - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90

NC B - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Rosenberg, Jon Fossen Klubb Nordre Land IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90

NC Damer - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90

NC Damer - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
NIF-EPI02, 02