Hopp til innhold

Norgescup Kombinert

Norges Cup Kombinert Granåsen

  • Når: 15.12 - 16.12.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

NC A - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse NC A Øvelse 10 km / K81 - K90

NC A - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Johansen, Truls Sønsthagen Klubb Elverum Hopp Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Søtvik, Sindre Ure Klubb Eldar IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse NC A Øvelse 5 km / K85 - K90

NC B - 10 km / K81 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse NC B Øvelse 10 km / K81 - K90

NC B - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Nordsveen, Marius Klubb Trysilgutten IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse NC B Øvelse 5 km / K85 - K90

NC Damer - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90

NC Damer - 5 km / K85 - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse NC Damer Øvelse 5 km / K85 - K90
nif-epi04, 04
NTB scanpix