Hopp til innhold

Konica Minolta NC Hopp Granåsen

Konica Minolta Norgescup Granåsen Rennet går i K90

  • Når: 15.12 - 16.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130
Start 15.12.2018 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130
Start 16.12.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130
Start 15.12.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130
Start 16.12.2018 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Ljøkelsøy, Kristian Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Wøien, Oskar Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC C Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Ljøkelsøy, Kristian Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K90
NIF-EPI01, 01