Hopp til innhold

Budalsrennet

Det tradisjonelle Budalsrennet arrangeres lørdag 12.januar. Alle klasser KLASSISK

  • Når: 12.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Budalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 12.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fremo, Isak Sørgård Klubb Flå IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granlund, Sigurd Engan Klubb Flå IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kant, David Enlid Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsvold, Jon Heksem Klubb Haltdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tovmo, Jørgen Enlid Klubb Budal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, John Anton Klubb Singsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Bendik Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørløkken, Arnt Olav Klubb Budal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenmo, Jonas Klubb Ålen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Esten Klubb Hovin IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fremo, Elias Sørgård Klubb Flå IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovin, Eskil Sand Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høen, Jesper Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Kasper Klubb Haltdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørløkken, Jon Erik Klubb Budal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Sander Gylland Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hassel, Iver Malum Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensson, Nejla Klubb Ålen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Sander Krogstad Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Runa Henriette Klubb Singsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Broen, Aina Klubb Budal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsgård, Mia Klubb Ålen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Oda Klubb Budal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Oda Klubb Budal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tovmo, Anna Enlid Klubb Budal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Stine Klubb Hovin IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enlid, Ine Klubb Budal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fætten, Ane Melien Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Kaja Kristine Klubb Haltdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngen, Hanna Nordhaug Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solem, Signe Klubb Budal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Maren Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enlid, Malin Klubb Budal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syversen, Thea Hammerås Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Paulsen, Liv Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unsgård, Even Kjøsen Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiig, Magnus Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03