Hopp til innhold

Melhusbanken skifestival

NB! Stilart er FRISTIL PÅ ALLE ØVELSER. Fristil sprint med prolog, individuell start. Deretter heat med fellesstart. Fra 6-16 år. KLASSE 6-7 G og J 800M Fellesstart 8-10 G og J 500M Prolog + 1 Heat 11-12 G og J 800M Prolog + 2 Heat 13-14 G og J 1600 M Prolog + 2 Heat 15-16 G og J 1600 M Prolog + 2 Heat Faktura for påmelding blir sendt til klubbene. Tidsplan og startlister publiseres på melhusski.no

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Melhus
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakk, Erik Windseth Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kracht, Nicklas Richard Nyland Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Helmer Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk

G 13-14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Aunvik, Leander Klubb Trondhjems Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Hunnestad, Ruben Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Christoffer Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Vedal, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Vold, Filip Hansen Klubb Gimse IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri

G 15-16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Flå IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Rein, Vemund Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri

G 6-7 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Aksel Bones Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Berge, Sander Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bonesrønning, Einar Klubb Lundamo IL Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Syrstad, Martin Einum Klubb Meldal IL Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Søbstad, Noah Fløttum Klubb Heimdal Ski Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Voldhagen, Vegard Grønnslett Klubb Gimse IL Klasse G 6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 8-10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bardal, Aasmund Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørdalsbakke, Olav Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buran, Edward Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dille-Grytnes, Ola Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen-Folstad, Gabriel Klubb Lundamo IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremo, Isak Sørgård Klubb Flå IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremo, Elias Sørgård Klubb Flå IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Iver Rafael Hovd Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granlund, Sigurd Engan Klubb Flå IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanger, Bjørn Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høen, Jonas Stavsøien Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løkken, Isak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Ulrik Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rykhus, Amund Johannes Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storrø, Julian André Bjørndahl Klubb Buvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Jonas Muri Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årland, Linus Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årland, Matteo Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse sprint klassisk

J 11-12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dille-Grytnes, Martha Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk

J 13-14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk

J 8-10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børsting, Mille Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragset, Johanne Klubb Nor, IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønning, Ingrid Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvaal, Celine Losen Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund-Larssen, Ida Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrødal, Signe Marie Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrødal, Solveig Klubb Strindheim IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse sprint klassisk

J6-7 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Signe Nilsen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Bjørdalsbakke, Synne Klubb Børsa IL Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Dille-Grytnes, Inga Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Kalland, Mie Solveig Klubb Melhus Idrettslag Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Lium, Ane Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Sjo, Silje Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Stenvold-Børgersen, Mathea Klubb Melhus Idrettslag Klasse J6-7 år Øvelse 1 km klassisk felles
nif-epi04, 04