Hopp til innhold

Knykenstafetten

Stafett med 3 etapper; klassisk-fri-fri. Påmelding av klubbansvarlig via SportsAdmin

  • Når: 13.02.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Orkdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300
Start 13.02.2019 Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 13.02.2019 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 345 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asbøll, Eirik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybdahl, Ørjan Ohma Klubb Fjellørnen IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Paul Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frostad, Magnus Sommerschild Klubb Buvik IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garberg, Kåre Forvemo Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garberg, Peder Forvemo Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggheim, Peter Klubb Buvik IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjønsvik, Ole Morten Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsen, Birger Klubb Leik, IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Fjellørnen IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løseth, Eirik Steien Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meland, Marina Rødsjø Klubb Lensvik IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pederstad, Oskar Klubb Børsa IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravn, Oliver Steinsvoll Klubb Leik, IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Magnar Klubb Rindal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Sebastian Klubb Fjellørnen IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Maria Klubb Lensvik IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stokke, Ola Klubb Rindal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storås, Isak Ulkestad Klubb Lensvik IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyås, Eskil Klubb Buvik IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Karl Petter Klubb Skaun IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blekesaune, Martin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosstvedt, Jørgen Tharaldsen Klubb Lensvik IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Hannah Emilie Klubb Lensvik IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uvaas, Ola Klubb Skaun IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatn, Mao Kimura Klubb Lensvik IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granlund, Åsmund Engan Klubb Hovin IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvendset, Hallvard Klubb Fjellørnen IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skålholt, Ole Erik Klubb Orkdal IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storsve, Adrian Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aunli, Emil Witsø Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bach, Odin Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Sverre Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Henrik Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørdalsbakke, Olav Klubb Børsa IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blæstad, Peder Midtlyng Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brevik, Imre Kristoffer Meland Klubb Lensvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalen, Martin Fissum Klubb Fjellørnen IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elvbakken, Leo Peter Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøneng, Stian Thomassen Klubb Buvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Humstad-Lofgren, Kjell Klubb Børsa IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Edvard Frengen Klubb Børsa IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefstad, Ola Klubb Buvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meland, Patrick Rødsjø Klubb Lensvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pederstad, Ludvig Klubb Børsa IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rostad, Iver Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønnes, Arn Samuel Ferstad Klubb Buvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Oliver Klubb Fjellørnen IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Odin Olsson Klubb Lensvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Even Klubb Lensvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetne, Andreas Husby Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjuleng, Sander Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjuleng, Marius Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smogeli, Iver Rasmussen Klubb Buvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solligård, Erik Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storsve, Petter Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangvik, Bent Smevoll Klubb Børsa IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangvik, Even Smevoll Klubb Børsa IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøndel, Fredrik Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulkestad, Johann Klubb Lensvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uv, Håkon Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatn, Teo Kimura Klubb Lensvik IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ågnes-Glørstad, Noah Klubb Orkdal IL Klasse G8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Vilje Grøset Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grandetrø, Tuva Husby Klubb Skaun IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Synne Gunelie Klubb Buvik IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggvold, Malin Klubb Sokna IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kastås-Asbøll, Elise Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefstad, Maren Klubb Buvik IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lynum, Kirsti Kvernmo Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løkken, Maia Klubb Sokna IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mo, Maren Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergaard, Silje Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riaunet, Maren Estenstad Klubb Buvik IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slupphaug, Ane Klubb Orkdal IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Maria Klubb Leik, IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gunnes, Kristin Klubb Sokna IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Lyn Ski Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsen, Anna Klubb Leik, IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løseth, Ine Klubb Lyn Ski Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundet, Malin Klubb Leik, IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tungen, Helga Klubb Lyn Ski Klasse J13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Trine Witsø Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berdal, Astrid Gangås Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkestøl, Idun Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dragset, Johanne Klubb Nor, IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Esp, Ellinor Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feragen, Julie Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garberg, Sofie Klubb Buvik IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grandetrø, Signe Husby Klubb Skaun IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grefstad, Anny Klubb Nor, IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoff, Emilie Haugsdal Klubb Buvik IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Humstad-Lofgren, Elise Klubb Skaun IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Mina Aune Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kanestrøm, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løfald, Oda Klubb Rindal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mogstad, Margrethe Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onsøien, Emma Klubb Buvik IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rikstad, Eline Klubb Nor, IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Singsås, Kari Hellem Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetne, Ingeborg Husby Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Sofie Klubb Buvik IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tøndel, Lilly Karoline Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatten, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ågnes-Glørstad, Mali Klubb Orkdal IL Klasse J8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Adde, Sigrid Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugskott, Frida Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøsen, Karen Klubb Leik, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lynum, Amanda Kvernmo Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Arne Olav Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerholt, Erik Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagerholt, Jan Olav Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flønes, Runar Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Krokstadøra IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Martin Klubb Krokstadøra IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveli, Erlend Wormdal Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vuttudal, Joar Andre Berg Klubb Krokstadøra IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vuttudal, John Olav Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix