Hopp til innhold

Jervskogrennet

NB! Rennet utsatt til onsdag 13. Februar kl 18.00. Ny påmeldingsfrist er 10/2. De som allerede er påmeldt, blir automatisk med den 13/2. For 8 - 16 år, fri teknikk, korte distanser. G/J 8 - 10 år (2011-2009): 1 km G/J 11 - 12 år (2008-2007): 1,4 km G/J 13 - 14 år (2006-2005): 1,4 km G/J 15 - 16 år (2004-2003): 2,8 km

  • Når: 13.02.2019
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Jervskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Atkinson, Ivar David Ellerås Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratsberg, Emilian Klubb Bratsberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dille-Grytnes, Ola Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Drage, Einar Tobias Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ervik, Angel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Adrian Bjørvik Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hveding, Johannes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jonas Nikolai Nilsen Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Murbrekk, Ulrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Ole Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sebastian Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solli, Joakim Berg Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Fredrik Eldor Remen Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaag, Jonatan Breivik Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaag, Teodor Breivik Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wist, Filip Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen-Berggren, Niklas Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratsberg, Matheo Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogstad, Jørgen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Letnes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Løckra, Kaspar Viset Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Mikael Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ovesen, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Alexander Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Singh, Mehtab Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stordahl, Johannes Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Henning Klubb Tydal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarva, Adrian Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigrestad, Vetle Loe Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Øijord, Anders Myklebust Klubb Bratsberg IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mikkel Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Sverre Edvin Hage Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Kasper Røsberg Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Langørgen, Ola Selfjord Klubb Byneset IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensheim, Emil Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stordal, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Jonas Blaasvær Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondseth, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ølstøren, Petter Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Berggren, Vetle Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Sivert Gjølga Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sondre Furmyr Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand-Grannes, Isak Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Åsmund Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Valleraunet, Andreas Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidem, Kevin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Forbord, Eirik Laugen Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossen, Trym Reidar Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaas, Benjamin Endré Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundt, Herman Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Winje, Magnus Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Forbord, Oskar Laugen Klubb Malvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvik, Mons Rambraut Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerpstad, Lionel Halmøy Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Noel Johannes Lyng Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røst, Anders Klubb Bratsberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selfjord-Langørgen, Amund Klubb Byneset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulset, Jakob Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkvik, Kristoffer Mælan Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Benjamin Bjørkvoll Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandt-Maråk, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fleischer, Aleksander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Glass, Håkon Fasting Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Edvard Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand-Grannes, Albert Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjursen, Brage Fuglem Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Patrick Blaasvær Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondseth, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Jørgen Lande Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinje, Sondre Hoås Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jenny Helene Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfald, Malin Celine Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillefjell, Ella Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Maria Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røflo, Åshild Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finnland, Christine Klubb Tiller IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Live Furmyr Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulset, Tina Klubb Øverbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Byneset IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Pedersen Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dille-Grytnes, Martha Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Rodahl, Karoline Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Anine Charlotte Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundt, Ella Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther Pigott, Cynthia Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Sara Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøsnes-Bjørhusdal, Emma Klubb Malvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolnes, Marie Johanne Nilsen Klubb Malvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Marit Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Erle Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Kornelia Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solem, Hilde Alexandra Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gissinger, Solveig Aune Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holthe, Martine Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkvold, Emmalinn Valli Klubb Tydal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Molden, Sara Grande Klubb Trondhjems Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevermo, Maren Birgitte Nordfjæran Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ovesen, Eira Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Anna Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarva, Eila Gotvasli Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ølstøren, Johanna Kummernes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03