Hopp til innhold

Sparebank 1 Cup nr. 6

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Selbuskogen Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 18.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Skaget Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mostad, Magnus Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sørgjerd, Noah Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grøseth, Ørjan Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mærk, Amund Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Amundsen, Jonas Tangvik Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haave, Kristian Aftret Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Amundsen, Ida Tangvik Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Melle, Karen Oda Barstad Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Røe, Amalie Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Talgø-Kristiansen, Vilde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Flønes, Solveig Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kolstad, Ane Malene Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nissen, Silje Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Striger, Celina Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Johnsen, Marte Lien Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Eivind Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Eidsmo, Mats Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Lien, Petter Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Storrø, Åsmund Krokann Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Vestermo-reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 19/20 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bygland-Hansen, Kristian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Høidalen, Kristoffer Leistad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Norland, Gaute Klubb Snøhetta IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Unsgård, Jonas Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Vedal, Tobias Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Vårheim, Sondre Klubb Fjellørnen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan