Hopp til innhold

Strindheimrennet

Stilart: Fristil 8 år til senior. 8 år tom 10 år enkeltstart 11-12 år fellesstart 13-14 år fellesstart 15-16 år fellesstart Junior/Senior fellesstart

  • Når: 10.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elden, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkvold, Hauk Vold Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensson, Mattis Klubb Ålen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Van Duinen, Lukas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørseth, Ulrik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Erlend Wirum Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ofte, Ulrik Klubb Nidelv IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rambraut Alvik, Mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rykhus, Erland August Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund-Larssen, Marius Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Jonas Blaasvær Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trondseth, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, Andreas Weie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløvig, Ottar Aleksander Houge Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høysæter, Alfred Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Daniel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellgren, Kasper Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokkan, Edvin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Talseth, Johannes Sylte Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nøklebye, Andreas Husby Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsve, Adrian Skånøy Klubb Fjellørnen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jamt, Noah Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røyrvik, Ruben Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Størseth, Emil Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikaune-Walton, Sebastian Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikaune-Walton, Isaac Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkvold, Emre Vold Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøsund, Eilif Klubb Nidelv IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensson, Nejla Klubb Ålen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rykhus, Amund Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandberg, Gaute Holck Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sorteberg, Bjørn Eimar Endal Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavsøien Høen, Jonas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Patrick Blaasvær Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondseth, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Buvik, Elias Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandum, Emil Holte Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schofield, Sigurd Brask Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatberg, Ingeborg Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høysæter, Anna Fenstad Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbye-Berg, Saga Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandberg, Tuva Holck Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokkan, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn With, Eline Jøsang Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønås, Julia Kristine Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sando, Hermine Lervåg Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Julie Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svardal, Mia Johansen Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lutdal, Nora Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundbo, Maja Yue Vasseljen Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Talseth, Amelie Sylte Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathole Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøland, Inga Hovelsen Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Orskaug, Lisa Øritsland Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseng, Vibe Ramstad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Runarsdottir, Kolfinna Klubb IL Varden Meråker Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tine Dahl Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Govasmark, Mia Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Grande, Maren Klubb Inderøy IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset, Heike Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tanem, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge