Hopp til innhold

Ramsjørennet, Sparebank1-cup, KM langdistanse friteknikk

Ramsjørennet 2018 SPcup og KM i langdistanse friteknikk

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Ramsjøen, Skaun
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sander Skaget Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Aunhaug, Roy Ståle Kjønsvik Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruland, Eirik Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahle, Teodor Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatberg, Odin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Henrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggem, Brage Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Holten, Nikolai Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostad, Magnus Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Nøklebye, Andreas Husby Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Nøst, Daniel Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordal, Ådne Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 5 km fri

G 14 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnarson, Truls Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnarson, Trym Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Jonathan Tønne Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Mærk, Amund Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Storhaug, Jakob Rustad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Elven, Henrik Leer Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fauske, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fremo, Anders Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Killingberg, Hallvard Klubb Oppdal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østbyhaug, Tomas Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Jonas Tangvik Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haave, Kristian Aftret Klubb Selbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandberg, Eskil Holthe Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 13 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Ida Tangvik Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Bull, Åsa Helene Holmeslet Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Lisa Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 5 km fri

J 14 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundbo, Maja Yue Vasseljen Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Marsi, Mila Indre Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Grethe Johanne Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flønes, Solveig Klubb Selbu IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri

J 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugdal, Thea Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Silje Louise Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lumb, Katia Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brovold, Synne Hyun Bin Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Børke, Ann-Eline Bloch Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Furutangvik, Maren Stenset Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Marie Strøm Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

Kvinner senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset, Heike Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Petter Liabakk Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Grønli, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kittilsen, Vegard Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Klæbo, Ola Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Nøst, Henrik Lyngstad Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandstad, Lars Ivar Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Simonsen, Håkon Klubb Fjellørnen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Strand, Jesper Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tegnander, Trygve Johan Kjellemo Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Brønstad, Fredrik Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Eidsmo, Mats Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorsnes, Håvard Skistad Klubb Malvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Vestermo-reitan, Bjørn Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Austgulen, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Brynestad, Sigurd Ranheim Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fjærtoft, Vetle Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Flatjord, Tormod Garnes Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Grøtte, Håkon Størset Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Halvorsen, Peder August Knobel Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Haugskott, Anders Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Høidalen, Kristoffer Leistad Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Rofstad, Kristian Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Ålen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Skei, Brage Tannvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Solbakken, Ola Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Sunde, Brage Burø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Unsgård, Jonas Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Vedal, Tobias Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Øye, Jonas Bogen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri

Menn senior - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruaset, Kristian Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix