Hopp til innhold

Heimdalsprinten

Heimdalsprinten. Vi vil i år arrangere rennet som en kort sprint med prolog og 2 heat. Info: http://www.heimdalif.no/Ski/Skirenn/Heimdalsprinten.aspx Vi erfarer at en del melder på i feil klasse. Det er det antall år man fyller i 2018 som gjelder. dvs. er man 10 år og blir 11 i 2018 skal man gå i klasse 11 år. TA GJERNE EN SJEKK om man er meldt på korrekt.

  • Når: 16.12.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Heimdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørseth, Ulrik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Blokkum, Eirik Skavås Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dahle, Albert Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dragsten, Ask Nikolay Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kottum, William Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rambraut Alvik, Mikkel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Kasper Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svestad, Emil Alstad Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Braa-Holm, Emil Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bredal, Markus Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Mathias Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grande, Gabriel Løset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kalland, Markus Aspnes Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rüther, Fridtjof Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rüther, Theo Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Trondseth, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsson, Tage André Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Håkon Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Græsli, Magnus Klubb Leinstrand IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hanssen, Magnus Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hokseggen, Jonas Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Sivert Gjølga Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løvdal, Tobias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Birk Håhjem Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Trøite, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarhaug, Jens Borgar Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Blokkum, Andreas Skavås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Magnus Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dahle, Teodor Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Flatberg, Odin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtte, Julian Henden Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Eimund Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jonathan Tønne Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Fredrik Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sundt, Herman Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sylte, Henrik Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Utkilen, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Aksel Aalmen Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eikebrokk, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Vegard Mosbakk Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Græsli, Håvard Klubb Leinstrand IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gunnes, Eskil Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Sindre Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvold, Magnus Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Størseth, Emil Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Valvåg, Sindre Elias Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vikaune-Walton, Sebastian Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vikaune-Walton, Isaac Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Ola Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerli, Thomas Venn Klubb Orkdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melum, Marius Klubb Tiller IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tyvold, Samuel Stig Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Benberg, Jann Krister Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gåsø, Oskar Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Virum, Vegard Otterlei Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barikmo, Ole Johan Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgum, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Dahle, Linus Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Græsli, Vegard Klubb Leinstrand IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jensås, Jostein Trey Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Liebech-Lien, Ådne Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Liebech-Lien, Audun Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stensaas, Jonas Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Trondseth, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Matheo Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Dørum, Lukas Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensås, Svein Charles Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Ole Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Marius Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjefstad, Alexander Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Mariell Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Trøite, Hedda Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Trøite, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Unnerud, Ella Sofie Kjærem Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vinsnesbakk, Lone Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgum, Sara Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gåsø, Stina Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Stine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Seljebø, Ylva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sundt, Ella Bruchmüller Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svenum, Oline-Cecilia Tybell Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Emma Pettersen Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Kristine Hovlandsvåg Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, Eline Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand-Hansen, Mathilde Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gross-Benberg, Helene Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reinås-Hokstad, Tuva Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lundbo, Maja Yue Vasseljen Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vinsnesbakk, Rikke Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtan, Kari Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kottum, Victoria Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tønne-Johansen, Sofia Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Emma Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sandquist, Lina Klubb Heimdal Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01