Hopp til innhold

Oppdalsrennet

Velkommen til Oppdalsrennet lørdag 9.desember ved Oppdal Skistadion! Vi i Oppdal IL arrangerer kretsrenn i friteknikk for aldersbestemte klasser ved Oppdal Skistadion lørdag 9.desember. Dette rennet er for klassene 8 år og opp til senior. Vi har gode snøforhold med både kunstsnø og natursnø. Oppdal skistadion ligger rett ved Oppdal sentrum, og med godt med parkering helt inntil stadion. Håper vi sees på Oppdal lørdag 9.desember! NB: Sportsadmin har en stor svakhet under påmeldingen som gjør at standard klasse er feil for oss som arrangerer renn før årsskifte. En som er født i 2004 skal gå i 14 års klassen, 2003 model i 15 års osv. Velg derfor pil ned under klassevalg på påmelding og velg korrekt klasse for de du melder på.

  • Når: 09.12.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 09.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 09.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøseth, Jesper Walle Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hinseth, Elias Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stalheim, Ludvik Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensheim, Christian Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Johan Odda Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Mathias Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blokhus, Iver Klubb Oppdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugten, Tormod Westby Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldsen, Anton Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meland, Einar Klubb Oppdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orkelbog, Råmund Fløttum Klubb Oppdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tørset, Mika Sæther Klubb Oppdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørum, Isak Arnsteinson Klubb Oppdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Vegard Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseng, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøite, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulseth, Jørgen Klubb Skatval Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Jonas Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frisk, Emil Tørset Klubb Oppdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarme, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Vegard Klubb Oppdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Henrik Eriksen Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogrand, Isak Klubb Oppdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæther, Sander Rystad Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Volden, David Flotten Klubb Oppdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Fredrik Thun Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjønnes, Eivind Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldsen, Elias Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegg, Martin Aunøien Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stuen, Sigurd Klubb Rennebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikaune-Walton, Sebastian Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vikaune-Walton, Isaac Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingberg, Hallvard Klubb Oppdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svardal, Niclas Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øien, Amund Hokseng Klubb Oppdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vognild, Jonas Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Vegard Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Oliver Klubb Snøhetta IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torve, Jo Solvang Klubb Snøhetta IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakk, Arnt Klubb Oppdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakk, Julian Klubb Snøhetta IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blokhus, Imre Klubb Snøhetta IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratbakken, Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtan, Sverre Klubb Snøhetta IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haraldsen, Odin Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Frida Thun Klubb Oppdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bugten, Idun Westby Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøite, Hedda Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøite, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tørset, Maja Sæther Klubb Oppdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frisk, Laura Tørset Klubb Oppdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøtan, Hanna Klubb Snøhetta IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Ella Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand-Hansen, Mathilde Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svardal, Mia Johansen Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytterhus, Nora Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Negård, Marie Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tørset, June Sæther Klubb Oppdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggvold, Ida Klubb Oppdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Volden, Nora Flotten Klubb Oppdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blokhus, Alma Klubb Snøhetta IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dale, Tiril Håker Klubb Snøhetta IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Frisk, Lykke Tørset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Ragna Rynning Klubb Oppdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stalheim, Matilde Agerlie Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand-Hansen, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Sanna Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thyve, Guri Klubb Snøhetta IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hindberg, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseng, Vibe Ramstad Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordheim, Tonje Klubb Oppdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Eivind Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnes, Håkon Hauge Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Søvik, Truls Løvaas Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Walton, Alexander James Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02