Hopp til innhold

ST-Cup hopp

ST-Cup hopp, K5-K28

  • Når: 10.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Granåsen Rekruttsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K10 Gutter Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K10 Jenter Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K16 Gutter Øvelse K16 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K16 Jenter Øvelse K16 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K28 Gutter Øvelse K28 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K28 Jenter Øvelse K28 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K5 Gutter Øvelse K5 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.03.2018 Klasse K5 Jenter Øvelse K5 Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

K10 Gutter - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli-Eriksen, Magnus Klubb Tromsø Skiklub Klasse K10 Gutter Øvelse K10
Navn Ervik, Ola Halderager Klubb Byåsen IL Klasse K10 Gutter Øvelse K10
Navn Ingebrigtsen, Steffen Klubb Flatås Idrettslag Klasse K10 Gutter Øvelse K10
Navn Kvernland Paasche, Petter Klubb Byåsen IL Klasse K10 Gutter Øvelse K10

K10 Jenter - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ervik, Pia Halderager Klubb Byåsen IL Klasse K10 Jenter Øvelse K10

K16 Gutter - K16

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli-Eriksen, Magnus Klubb Tromsø Skiklub Klasse K16 Gutter Øvelse K16
Navn Le, Alvin Tuong vinh Klubb Byåsen IL Klasse K16 Gutter Øvelse K16

K16 Jenter - K16

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjorden, Malin Ervik Klubb Byåsen IL Klasse K16 Jenter Øvelse K16
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse K16 Jenter Øvelse K16

K28 Gutter - K28

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli-Eriksen, Henrik Marinius Klubb Tromsø Skiklub Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Engås, Ludvik Klubb Tromsø Skiklub Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Le, Alvin Tuong vinh Klubb Byåsen IL Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Lode, Amund Klubb Tromsø Skiklub Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Moen, Sigurd Øksnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Paasche, Fredrik Kristian Klubb Byåsen IL Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Pettersen, Jørgen Andreas Klubb Tromsø Skiklub Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Ryen, Estin Johnsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Svorkmo-Lundberg, Sigurd Klubb Oppdal IL Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Tangvold, Jakob Klubb Byaasen Skiklub Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Tuff, Iver Klubb Byåsen IL Klasse K28 Gutter Øvelse K28
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse K28 Gutter Øvelse K28

K28 Jenter - K28

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse K28 Jenter Øvelse K28
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse K28 Jenter Øvelse K28
Navn Svorkmo-Lundberg, Solveig Klubb Oppdal IL Klasse K28 Jenter Øvelse K28

K5 Gutter - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Paasche, Henrik Amadeus Klubb Byåsen IL Klasse K5 Gutter Øvelse K5
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge