Hopp til innhold

Telenorlekene - Landsfinalen

SuperG arrangeres i Vangslia ("Henge" nr 8, "Vangsløypa" nr 5 = Utforløypa) SSL, SL og team-event arrangeres i Hovden (nr 21/22) Informasjon om Landsfinalen - Telenorlekene er tilgjengelig på våre hjemmesider: http://alpint.oppdalil.no/blog/post/118344/rennarena---landsfinalen-u13u14---telenorlekene http://www.vola-racing.com/skialppro/oppdal/

  • Når: 5.4 - 08.04.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Nyvegen 33 7340 OPPDAL
  • E-post: steinkjartan@gmail.com
  • Kontonummer: 42021079892
  • Hjemmeside: http://alpint.oppdalil.no/
  • Koordinator: Stein Kjartan Vik
  • Rennleder: Morten Møller
  • TD: Elisabeth Kjønsletten
  • Koordinator: Kristin Furunes

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Sigurd Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Flagstad, Simon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Østfold Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Honerud, Andreas Waldjac Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Nordland Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Nordland Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Slalåm

G 13 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Sigurd Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flagstad, Simon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Østfold Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Honerud, Andreas Waldjac Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Nordland Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Nordland Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Storslalåm

G 13 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Flagstad, Simon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Østfold Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Honerud, Andreas Waldjac Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Nordland Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Nordland Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Super-G

G 13 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Ardem, Herman André Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Asheim, Dan Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Berntzen, Sondre Holte Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Buchardt, Aksel Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Bøe, Marius Fresvik Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Eggen, Ole André Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Eggen, Torbjørn Vingelven Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Eide, Haavard Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Engebretsen, Martin Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Flagstad, Simon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Flon, Anders Gillius Tegneby de Klubb Østfold Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Fredriksen, Mathias Strand Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Knut Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Graff, Oliver Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Haraldseid, Erik Hamre Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hassel, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tor Kjetil Verpe Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Helgheim, Vetle Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Honerud, Andreas Waldjac Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hopland, Mats Sørebø Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Håvard Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Langehaug, Iver Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Langsrud, Einar Eugen Onstad Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Lanseng, Jonas Haldar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Maaø, Filippo Fregosi Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Malmer-Høvik, Erlend Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Statle Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Carl Axel Lorentzen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Sondre Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Qvortrup, Philip Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk IF Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Sellæg, Johannes Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Skajem, Jacob Lenborg Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Erik Lund Klubb Ready Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Spreafico, Alessandro Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Stormorken, Peter Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Nordland Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Thonvold, Victor Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Nordland Skikrets Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Torrissen, Philip Ingulstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Viker, Lars-Henrik Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Vikse, Nikolai Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Wold, Mathias Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse Trening
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Trening

G 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruvold, Brede Klubb Nordland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe Treimo, Even Klubb Østfold Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Wold-Pedersen, Nicolai August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ågotnes, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Slalåm

G 14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruvold, Brede Klubb Nordland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe Treimo, Even Klubb Østfold Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulrichsen, Bernhard Bo Krüger Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold-Pedersen, Nicolai August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ågotnes, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Storslalåm

G 14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Bruvold, Brede Klubb Nordland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Moe Treimo, Even Klubb Østfold Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Wold-Pedersen, Nicolai August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G
Navn Ågotnes, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Super-G

G 14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Håkon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Bruvold, Brede Klubb Nordland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Felde, Johan Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Frantzen, Gaute Klubb Rjukan IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Johannes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Greibrok, Gard Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Moe Treimo, Even Klubb Østfold Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Pladsen, Eirik Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk IF Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Sæthre, Oliver Stokkenes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Tangen, Marius Naustdal Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Werring, Ola Faye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Wold-Pedersen, Nicolai August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Torjus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Trening

J 13 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Birksdottir, Esther Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lundin, Anastacia Peleikis Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Skrede, Emilie Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sundelin, Runa Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Slalåm
Navn Ågotnes, Ingrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Slalåm

J 13 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Birksdottir, Esther Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Olianna Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatteland, Alexandra Albizua Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundin, Anastacia Peleikis Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Skrede, Emilie Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundelin, Runa Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm
Navn Ågotnes, Ingrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Storslalåm

J 13 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Birksdottir, Esther Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Olianna Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Oda Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Lundin, Anastacia Peleikis Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sundelin, Runa Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Super-G
Navn Ågotnes, Ingrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Super-G

J 13 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Armentano, Eva Isabella Pugh Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Cathrine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Bille-Larsen, Maxine Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Birksdottir, Esther Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Bjørge, Maren Helen Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Dietrichson, Iben Nicolaysen Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Felde, Olianna Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Flydal, Vilde Marie Omsted Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Herdlevær, Sigrid Bartnes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Klock-Lundgård, Henriette Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Kvello, Maria Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Langseth, Kristine Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Leithe, Jørgine Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Lundin, Anastacia Peleikis Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Myhre, Eline Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Siri Munthe Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Opheim, Mia Therese Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Roed, Elphi Haukenes Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sandvin, Eva Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sherlock, Kaja Bjørnsen Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Skavik, Thea Skogheim Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sundelin, Runa Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sundseth, Norah Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Syrrist, Henriethe Steen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Totsås, Sanna kristina Klubb Lierne IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Maja Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Vorre, Freja-Mathilde Holmer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Wrage, Paulina Rønning Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Yri, Massi Anna Tokle Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Trening
Navn Ågotnes, Ingrid Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse Trening

J 14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Davies, Mie Helene Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mina Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Løchen, Sarah Bergan Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Måleng, Marie Klubb Østfold Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Skui, Live Jørgensen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Ingvild Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Cornelia Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Slalåm

J 14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Davies, Mie Helene Tjøtta Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mina Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løchen, Sarah Bergan Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Måleng, Marie Klubb Østfold Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsum, Fanny Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skui, Live Jørgensen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Ingvild Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Cornelia Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Storslalåm

J 14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Måleng, Marie Klubb Østfold Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Kaja Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Refsum, Fanny Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Ingvild Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Cornelia Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Super-G

J 14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Claussen, Anna Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Cleveland, Sara Elisabet Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Hollevik, Ingebjørg Klubb Samnanger IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Magnussen, Emily Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Mossige, Tiril Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Måleng, Marie Klubb Østfold Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Olsen, Kaja Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Rolén, Hedda Bjarøy Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Ingvild Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Størmer, Cornelia Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Teigland, Ella Lykke Grieg Klubb Stabæk IF Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Vekseth-Hahn, Anna Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mie Marie Klubb Lommedalens IL Klasse J 14 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan