Hopp til innhold

FIS Oppdal

http://www.vola-racing.com/skialppro/oppdal/

  • Når: 24.2 - 27.02.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Oppdal, Hovden
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hannah Louise Wilde Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Ylva Tone Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Christian Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Rong Idrettslag Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Marius Sleen Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Reiel Daling Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nersnæs, Peder Preststulen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenersen, Sivert Klubb Hakadal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Sondre Rekkedal Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Haugen IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Haugen IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Anniken Klubb Fana IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Haugen IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kinneberg, Birgit Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Haugen IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Resen, Henriette Sophie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Klebo Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, Joachim Michael Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solbakken, Marius Ettre Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Simen Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tefre, Hölje Mathias Wøien Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østheim, Egil Markus Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sato, Hilde Iren Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Engeset, Eirin Linnea Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Kristiane Klubb Ål IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brakestad, Vilde Sleen Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Erling Constantin Samuelsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Olav Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Baugerød, Ola Einbu Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Håkon Isaksen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Kristoffer Tinus Asak Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Alexander Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Medhus, Anders Benedict Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Måløy, Espen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Olav Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stautland, Aidan Thomas Scholes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Erlend Tveit Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge