Hopp til innhold

Jårasprinten

Dette er et skirenn i klassisk stil for alle over 8 år.

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Asbøllsaga
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 120
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 120
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 120
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kottum, William Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsø, Max Charles Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugten, Tormod Westby Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nergaard, Johan Samuel Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsø, Thor Alexander Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranøien, Simen Klubb Fjellmann IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Groth Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Fredrik Larssønn Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østerås, Sindre Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Odin Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Magnus Tretvik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Magnus Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronvoll, Ludvik Olai Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugten, Idun Westby Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lium, Hedda Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Skaun IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kittilsen, Tora Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lien, Ane Dombuhaug Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kløven, Ingelin Brørs Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ysland, Anne Dorthe Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Elise Klubb Rindal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittilsen, Vegard Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugskott, Anders Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Ola Morten Klubb Selbustrand IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fagerholt, Jan Olav Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flønes, Runar Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmström, Isac Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Jo-Inge Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Staveli, Thomas Løfshus Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronvoll, Erik P Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronvoll, Ove Erik Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Knut Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Snorre Veggan